EĞİTİM LİDERİ DOĞA KOLEJİ HALKALI DA

Dünyanın Örnek Aldığı Eğitim Modeliyle Türkiye’nin Lider Okulu

Yaratıcı Düşünmeyi Öğretiyoruz

Türkiye’de ilk kez “Yaratıcı Düşünme” ve “Düşünme Becerileri” dersleri ile öğrencilerimize yaratıcılığı öğretiyoruz.

  Yabancı Dil Eğitimi

  Anaokulunda “Aktif Dil Yeterliliği Yönetimi” ile öğrencilerimizi “Little Helper of the Week” seçerek kendilerini ifade edecekleri ortamlar yaratıyoruz. İlköğretimde Cambridge sınavları ve Oxford Placement Test ile ve lisede ise IELTS ile uluslararası sertifikasyon sağlıyoruz.

Anaokulu ve İlköğretim Eğitimi

  Türkiye’de ilk kez anaokulunda düzenli olarak fen laboratuvarlarını kullanıyoruz. Fen ve matematik eğitimine önem veriyor, ekoloji derslerinde doğadan öğreniyoruz. Sosyal sorumluluk projelerine katılıyor, turşu ve reçel şenliklerinde ürün üretmenin keyfini yaşıyoruz.

  İlköğretimde öğrencilerin kişisel, sosyal ve akademik gelişimlerini takip etmek amacıyla farklı sınıf düzeylerinde test ve envanterler kullanıyor; çoklu zeka, yaratıcı drama gibi yeni öğrenme biçimleriyle öğrenci merkezli bir eğitim uyguluyoruz.
“Little Helper of the Week” seçerek kendilerini ifade edecekleri ortamlar yaratıyoruz. İlköğretimde Cambridge sınavları ve Oxford
Placement Test ile ve lisede ise IELTS ile uluslararası sertifikasyon sağlıyoruz.

SBS ve Lisede Benzersiz Eğitim

  Herhangi bir takviyeye ihtiyaç duymadan, Türkiye çapında yapılan deneme sınavlarıyla sınav korkusunu yenmiş, 24 saat online soru sorabilen, hobilerine vakit ayırabilen öğrenciler yetiştiriyoruz.

  t-MBA ile öğrencilerimizi çok yoğun bir dil eğitimi ve uluslararası projelerle dünya vatandaşlığına; mesleki gözlem,
Öğrenci Meclisleri ve   t-MBA Zirvesi ile iş hayatına; Ekonomi, İnsan Kaynakları gibi MBA dersleri ile üniversite hayatına hazırlıyoruz.

  Halkalı Eğitim Kampüsü

  Dijital kütüphanesi, 59 teknolojik sınıfı, 345 kişilik konferans salonu ve balo salonuyla Doğa Koleji Halkalı gerçek bir eğitim kampüsü. Eğitim teknolojisini en güncel haliyle tüm mimari yapısında uygulayan okulumuz modern mimarisiyle fark yaratıyor.

Teknoloji Bir Hayat Biçimi

  Sınıflarda “active board”lar ile akıllı tahtanın çok ötesinde bir teknoloji deneyimi yaşanıyor. 50 bin dijital materyal, 20 bin soru-çözüm videosu ve 500 konu anlatım videosu ile öğretmenlerimiz dev bir dijital kaynağı yönetiyor. Edusoft sistemi sayesinde öğrenciler evden sınav sonuçlarını öğrenebiliyor, veliler mobil telefon uygulamasıyla çocuklarının ders notlarına ve okul devamlılığına ulaşabiliyor.

  Halkalı Doğa Koleji ● 90 (212) 698 85 85 ● Atatürk Caddesi
No: 24 / 1 Atakent – Halkalı

  Doğa Koleji Genel Merkez
  Barbaros Mh. Halk Cad.
  Kardelen Sk. No:2 Incity C Blok Ataşehir / İstanbul
  T: 0216 537 0 537