Eğitim Fakültesi Öğrencilerine Çağrı!

Eğitim Fakültesi Öğrencilerine Çağrı!

İstanbul Bilgi Üniversitesi Sosyoloji ve Eğitim Çalışmaları Merkezi (SEÇBİR) ve Sabancı Üniversitesi Toplumsal Cinsiyet ve Kadın Çalışmaları Merkezi (SU Gender), eğitimde toplumsal cinsiyet eşitliğinin güçlendirilmesi amacıyla Sertifika Programı açıyor. Sabancı Vakfı desteğiyle gerçekleştirilen programa, sosyolojiden psikolojiye, hukuktan öğretmen deneyimlerine, edebiyattan medyaya farklı alanlardan akademisyen ve uzmanlar katkı sunuyor.

Katılımın ücretsiz olduğu programın kontenjanı 25 katılımcı ile sınırlıdır. Türkiye’den tüm eğitim fakültesi öğrencilerinin başvurabileceği toplumsal cinsiyet sertifika programı 4-11 Ağustos 2018 tarihleri arasında Kapadokya’da gerçekleşecek. Programa başvurular 30 Haziran Cumartesi saat 17.00’da sona erecek ve değerlendirme sonuçları 6 Temmuz Cuma günü saat 12.00’dan itibaren açıklanacak.

Başvuruların değerlendirilmesinde, formda yer alan sorulara verilen cevapların yanı sıra cinsiyet dengesi, il dağılımı, kurum ve alan çeşitliliği dikkate alınacak olup, 3. ve 4. sınıf öğrencilerine öncelik tanınacak.

3. Bu programdan beklentileriniz nelerdir? Programda görmek istediğiniz ve öncelikle öğrenmek istediğiniz konu(lar) var mı?

4. (Varsa) eklemek istedikleriniz:


Katılımcı Bilgileri

Kişisel Bilgiler:
Adı Soyadı:
Üniversite:
Bölüm/Program:
Bölümde/Programda kaçıncı yılınız:

İletişim Bilgileri:
E-posta: @
Cep telefonu:

Başvuru Adresi:

Mor Sertifika Programı
Toplumsal Cinsiyet ve Kadın Çalışmaları Merkezi
Sabancı Üniversitesi

[email protected]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin