Eğitim 2.0 Konferansı

Eğitim 2.0 Konferansı
Eğitimde Devrim Yaratmak İçin Fark Yaratanları Birleştirmek
Üç günlük, bilgi yoğun bir konferans olan Eğitim 2.0 Konferansı, eğitim sektöründeki en dinamik liderleri kendine çekiyor ve küresel öğrenim topluluğunu güçlendirmek, ilham vermek ve zenginleştirmek için yeni anlayışlar ve bakış açıları getirmeyi vaat ediyor.

En tanınmış eğitimcileri, EdTech yenilikçilerini, politika yapıcıları ve araştırmacıları bir araya getiren Education 2.0 Konferansı, eğitim alanını yeniden tasavvur ediyor ve küresel düzeyde öğrenmeyi ve öğretmeyi etkileyen en acil sorunlara yenilikçi çözümler arıyor. Sahnesini ilham verici hikayeler, yolculuklar ve bakış açılarıyla eğitim liderlerine sunmayı ve benzer düşünen akranlar arasında ağ oluşturma ve işbirliğini teşvik etmeyi hedefliyor. Konferans ayrıca, bildiğimiz şekliyle öğrenmenin geleceğini yeniden şekillendirme potansiyeline sahip yıkıcı teknolojileri, araçları ve uygulamaları da ön plana çıkaracak.

Eğitimin genç beyinleri güçlendirmedeki kritik rolü, dünya çapında milyonlarca insanın yaşam kalitesini yükseltme ve daha iyi, daha parlak bir yarın yaratmadaki kritik rolü göz önüne alındığında, çok beklenen eğitim etkinliğimizde diyaloğu körüklemeyi ve bu sektörde değişimi yönlendirmeyi umuyoruz.

Eğitim alanını yeniden şekillendirmekle uğraşan liderler gerçekten toplumun bel kemiğidir. Eğitim 2.0 Konferansı’nda onları tek bir çatı altında bir araya getirecek, eğitim aktarım sürecini basitleştirmelerine ve iyileştirmelerine yardımcı olabilecek yenilikleri anlayacak ve eğitim sektörüne geniş kapsamlı katkılarından dolayı birkaç aydınlatıcıyı onurlandıracağız.

Our post-COVID-19 education events will take place on March 23-25, 2022, in Dubai, UAE, and on April 6-8, 2022, in Las Vegas, USA.

www.education2conf.com