EEE ODTÜ Pixery Mobil Teknolojiler Hackathonu

Mobil teknolojilere ilgin varsa bu hackathon tam sana göre! IEEE ODTÜ ve Pixery Labs işbirliğinde 11,12,13 Ocak 2020 tarihlerinde Viaflat Ankara’da gerçekleşecek bu etkinlikte sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bu yıl üçüncüsünü düzenlediğimiz, kendi sınırlarını keşfedeceğin, teknoloji profesyonelleri ile tanışacağın, bol ödüllü, eğlenceli, öğretici ve heyecanlı bu maratonda ne mi yapacağız? Dünyada en hızlı gelişen teknoloji alanlarından Computer Vision, Augmented Reality, Machine Learning, Image – Video Processing gibi alanlardan senin seçtiğin bir konuda heyecanlı bir prototip geliştirmeni isteyeceğiz. Çözeceğin problemi ve kullanacağın teknolojileri seçmek serbest! Ayrıca, Hackathon boyunca tüm yeme içme bizden.

11 Ocak 2020 tarihinde açılış konuşması ile başlayacak ve 13 Ocak 2020 tarihinde düzenlenecek bir kokteylin ardından aynı gün içinde yarışmacı sunumları ve jüri değerlendirmeleri şeklinde sonlanacaktır. Jüri değerlendirmeleri sonucu kazanan takım açıklanacak ve ödülünü teslim alacaktır.

Ödüller
Birincilik Ödülü 5000 TL
İkincilik Ödülü 3000 TL
Üçüncülük Ödülü 2000 TL

Son Başvuru: 5 Ocak 2020
11,12,13 Ocak 2020
VIAFLAT, Söğütözü – Ankara