Eczacılıkta İstihdam Proje Yarışması

“Eczacılıkta İstihdam” adlı proje yarışması 27. Bölge Şanlıurfa Eczacı Odası (ŞEO) ve Şanlıurfa Eczacı Odası Gençlik Komisyonu (ŞEOGK) tarafından eczacılık alanında son yıllarda meydana gelen eczacılıkta istihdam problemlerine genç fikirlerden yardım alınarak çözüm bulmak amacıyla düzenlenmektedir.

Yarışmaya Katılım
Yarışmaya, eczacılıkta istihdam fikirlerini paylaşmak isteyen, 18 yaşını doldurmuş, Türkiye Cumhuriyeti sınırları içindeki eczacılık fakültesi öğrencileri ve mezunları katılabilir.

Katılımcılar yarışmaya tek kişi olarak katılabileceği gibi grup oluşturarak da katılım sağlayabilir. Bir grup, yukarıda belirtilen şartları karşılayan en fazla 5 kişiden oluşabilir.

Takım halinde finale kalan projelerden ekibi temsilen bir temsilci seçilmeli ve projeyi ekip temsilcisi sunmalıdır.

Proje fikirleri daha önce hiçbir yerde kullanılmamış, ödül almamış, kopya edilmemiş ve özgün olmalıdır. Benzer ya da alıntı olduğu belirlenen projeler yarışma dışı kalacaktır.

Bir kişi birden fazla başvuruda bulunabilir.

Başvuruda ismi bulunan bütün yarışmacıların ortak başvuru yapması gerekmektedir.

Proje raporu, özeti ve varsa video kaydında proje başvurusunda bulunan öğrencinin, öğrencilerin isimlerini veya üniversitelerini/fakültelerini çalıştıracak, ortaya çıkaracak her türlü kişisel ve kurumsal bilgi (ad, adres vb.) ve görsellere (amblem, arma, fotoğraf vb.) yer verilemez. Aksi durumda proje yarışmadan elenir.

Başvurular [email protected] adresinden online şekilde kabul edilecektir.

BAŞVURU ESASLARI
Başvurular; katılımcının üniversite kimliği fotokopisi, öğrenci belgesi veya bir adet fotoğraf (grup ise katılımcı grubun toplu fotoğrafı) ve örnek proje formatında hazırlanan proje dosyasının https://www.sanliurfaeo.org.tr/ web sitesindeki başvuru formunu [email protected] adresine ulaştırılmasıyla gerçekleştirilmiş olacaktır.

Başvuru alanında;
– Öğrenciyse ismi, üniversite, fakülte, bölüm adı, sınıfı ve iletişim bilgileri; mezun ise oda üyelik kaydı
– Projenin adı,
– Eğer grup katılımıysa diğer grup üyelerinin bilgileri (öğrenci isimleri, üniversite, fakülte, bölüm adı ve iletişim bilgisi) ile birlikte grup ismi yer alır.

Yarışmaya başvurunun tamamlanması için tüm alanların eksiksiz olarak doldurulması zorunludur.

Buna ilaveten, yarışma başvurusunun tamamlanabilmesi için yarışma şartnamesinin ve aydınlatma metninin yarışmacı tarafından detaylıca incelenmesi ve yarışmacı beyanının verilmesi gerekmektedir.

Örnek proje formatı https://www.sanliurfaeo.org.tr/ web sitesindeki başvuru alanından indirilerek doldurulmalıdır. Örnek başvuru formatına uygun hazırlanmayan projeler dikkate alınmayacaktır. Yarışmaya gönderilen projelere ilişkin başvurular geri çekilemez.

ÖDÜLLER
Grup olarak katılan proje sahiplerinin ödül kazanması durumunda toplam para ödülü, yarışmacı gruptaki kişi sayısına bölünerek her bir grup üyesine kendi payına düşen para ödülü verilir.Yarışma sonuçları resmi web sitemiz ve sosyal medya hesaplarımızdan açıklanacak olup kazanan listesi resmi web sitesinden ve sosyal medya hesaplarımızda duyurulacaktır.

Birincilik Ödülü: 5.000 TL
Jüri değerlendirmesi sonucu birinci seçilen proje sahibine 5.000 TL nakit para ödülü verilecektir.
İkincilik Ödülü: 3.000 TL
Jüri değerlendirmesi sonucu seçilen ikinci proje sahibine 3.000 TL nakit para ödülü verilecektir.
Üçüncülük Ödülü: 2.000 TL
Jüri değerlendirmesi sonucu seçilen üçüncü proje sahibine 2.000 TL nakit para ödülü verilecektir.

ZAMANLAMA
Son Başvuru Tarihi: 23 NİSAN 2021 saat 20.00
Final Sunumu ve Ödül Töreni: 17-24 MAYIS 2021

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

three × 2 =