Eczacıbaşı Geleceğin Gücü Girişimcilik Programı

“Eczacıbaşı Geleceğin Gücü” programı, çağdaş, kaliteli ve sağlıklı yaşamın öncüsü Eczacıbaşı Topluluğu’nun farklı kuluçka merkezleriyle iş birliği yaparak hayata geçirdiği Türkiye’nin ilk çok merkezli kurumsal inovasyon ve girişimcilik programıdır. Program, çok merkezli kurgusuyla, girişimcilere konumları ve çalıştıkları alan doğrultusunda en uygun kuluçka merkezi desteğiyle girişimlerini büyütme ve ölçekleme imkânı sunuyor.

Girişimler Eczacıbaşı Gücüyle Büyüyor!
Eczacıbaşı Geleceğin Gücü, Eczacıbaşı Topluluğu’nun odaklandığı sektörlerde ve iş alanlarında faaliyet gösteren girişimlerle iş birlikleri kurmak amacıyla tasarlandı. Program, girişimleri destekleyip büyüterek girişimcilik ekosistemini güçlendirirken Eczacıbaşı Topluluğu kuruluşları, iş ortakları ve müşterileri için yüksek katma değer yaratacak yenilikçi ürün, hizmet, süreç ve iş modellerine ulaşmayı hedefliyor.

Başvuru
Girişimcilerin seçiminde, program ana teması ve odak alanlarıyla ilgili yenilikçi ve ölçeklenebilir girişimcilere odaklanacak olan jüri, ekip dinamiklerini de göz önünde bulunduracak. Yüz yüze yapılacak değerlendirme sonucunda seçilen girişimler programa katılmaya hak kazanacak.

Hızlandırma Programı
12-18 ay boyunca girişimciler keşif, doğrulama ve ölçekleme aşamalarından geçecek. Girişimcilere ihtiyaçları doğrultusunda temel girişimcilik eğitimleri, mentorluk, altyapı ve danışmanlık hizmetleri sunulacak. Girişimciler, Eczacıbaşı Topluluğu ve program iş ortaklarının bilgi birikimi ve iş ağlarından yararlanma şansı yakalayacak, program boyunca ofis imkanına sahip olacak.

Alt Odak Alanlar

Sağlık Teknolojileri
Medikal Teknolojiler
Biyoteknoloji Çözümleri
Akıllı Yaşam Uygulamaları
Veri ve Analitik Çözümleri
Erişilebilirlik Çözümleri
Sürdürülebilir Yaşam
Akıllı Güvenlik Çözümleri

www.gelecegingucu.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.