Eczacıbaşı Geleceğin Gücü Girişimcilik Programı

Eczacıbaşı Geleceğin Gücü Girişimcilik Programı

Eczacıbaşı Geleceğin Gücü Programı çok merkezli kurgusuyla, Türkiye’de ilk defa girişimcilere konumları veya çalıştıkları alan ihtiyaçları doğrultusunda en uygun kuluçka merkeziyle birlikte çalışarak girişimlerini büyütme ve ölçekleme imkanı sunuyor. Girişimciler Eczacıbaşı Topluluğu’nun bilgi birikiminden faydalanacak, iş bağlantılarına erişim sağlayacak ve Topluluk kuruluşlarıyla işbirliği yapma fırsatı yakalayacak.

18 yaşını geçmiş, Eczacıbaşı Topluluğu’nun odaklandığı alanlarda faaliyet gösteren ve Eczacıbaşı Topluluğu’na yüksek katma değer yaratma potansiyeline sahip yenilikçi ürün, hizmet, süreç ve iş modellerine sahip girişimciler başvurabilir.

Başvurularınızı 7 Mayıs – 6 Ağustos tarihleri arasında yapabilirsiniz. Takvime www.gelecegingucu.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Girişimciler, Eczacıbaşı ile potansiyel iş birliği fırsatı, uygulanabilirlik, takım yetkinliği, pazar büyüklüğü, ölçeklenebilme potansiyeli, rekabet avantajı gibi kriterler doğrultusunda değerlendirilecek. Toplam değerlendirme süreci 4 hafta sürecek. Girişimciler, işbirliği yapılan kuluçka merkezleri ve Eczacıbaşı temsilcilerinden oluşan değerlendirme jürisine sunum yapacak.

Girişimin sahip olduğu ve program süresince ortaya çıkabilecek her türlü fikri mülkiyet hakkı girişimin kendisine aittir.

Banyoda Sağlık ve Güvenlik Çözümleri

Alt Odak Alanlar

Sağlık Teknolojileri
Medikal Teknolojiler
Biyoteknoloji Çözümleri
Akıllı Yaşam Uygulamaları
Veri ve Analitik Çözümleri
Erişilebilirlik Çözümleri
Sürdürülebilir Yaşam
Akıllı Güvenlik Çözümleri

Eczacıbaşı Geleceğin Gücü, Eczacıbaşı Topluluğu’nun odaklandığı sektörlerde ve iş alanlarında faaliyet gösteren girişimlerle iş birlikleri kurmak amacıyla tasarlandı. Program, girişimleri destekleyip büyüterek girişimcilik ekosistemini güçlendirirken Eczacıbaşı Topluluğu kuruluşları, iş ortakları ve müşterileri için yüksek katma değer yaratacak yenilikçi ürün, hizmet, süreç ve iş modellerine ulaşmayı hedefliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.