Dünyanın en iyi 100 okulu aranıyor!

okul
en iyi okul

Günümüzün öğrenme ihtiyaçlarını iyi örnekleriyle karşılayan dünyanın en iyi 100 okulu aranıyor! Henüz başvuruda bulunmadıysanız, dünyanın en iyi 100 okulundan birisi seçilmek ve başarınızı tüm dünyayla paylaşmak için hala zamanınız var, son başvuru tarihi 14 Ağustos.

1 Eylül’de Dünyanın En İyi 100 Okulunu açıklayacağız.

Okul etkinliği temaları
T4 Dünya Eğitim Haftası için genel temamız ‘Bugün Öğrenme’. Aşağıdaki temalardan biriyle hizalanmış etkinlikler arıyoruz:

İstihdam edilebilirliği, girişimciliği ve yaşam becerilerini geliştirmek için programlar oluşturmak
Teknoloji kullanımı
Öğrenme ve öğretme biliminin teşvik edilmesi
Aile ve toplum katılımını derinleştirme
Refah üzerine odaklanma

Okul etkinlik biçiminizi seçin
Okul etkinliğiniz aşağıdaki biçimlerden birinde olmalıdır:

Panel tartışması
Resmi tartışma
Ders
Çalıştay (delegeler için çevrimiçi)
Sanatsal performans
Dijital sürükleyici deneyim
Etkinliğiniz bir panel tartışmasıysa, panelinizde bir öğretmen ve öğrenen olmalıdır. Konuşmacıları seçerken cinsiyet çeşitliliği ihtiyacını da belirleyeceğiz.

Etkinliğiniz yerel bir dilde olabilir ve şu anda daha geniş bir grubun katılabilmesi için gerçek zamanlı çeviri sağlayan teknoloji platformlarını değerlendiriyoruz.

Bir ortak kuruluşla işbirliği yapın
Etkinlik okulunuzun adına olacak olsa da, ortak organizasyonları etkinliğinizde size destek olmaları için teşvik ediyoruz.

Bir okul etkinliğine ev sahipliği yapmak için başvurun
Başvurunuzu yapmadan önce lütfen aşağıdakilere dikkat edin:

Lütfen bu etkinliği okulunuz adına düzenleme iznine sahip olduğunuzdan emin olun.
Etkinliğinizi nasıl tanıtmayı planladığınızı ve bunun sonucunda etkinliğinize kaç delege katılacağını düşündüğünüzü bilmek isteyeceğiz. Kılavuz olarak, her etkinlik için en az 1000 temsilci istiyoruz.
Ayrıca, bizimle çalışacak etkinliğinizi desteklemek için bir prodüktöre ve 1 saatlik etkinliğiniz sırasında sosyal medyada kilit noktaları paylaşabilecek 5 sosyal medya gönüllüsüne ihtiyacınız olacak. Bu konuda sizi desteklemek için rehberlik ve eğitim vereceğiz.
Bir okul etkinliğine ev sahipliği yapmak için herhangi bir ücret olmamakla birlikte, sizi yerel olarak destekleyecek ek finansal kaynak yoktur. Ancak, bir ortak kuruluşunuz varsa, bunlar sizi daha fazla destekleyebilir.
Global Showcase etkinliğine ev sahipliği yapmak için son başvuru tarihi 14 Ağustos saat 23:59 BST (22:59 GMT). Lütfen Global Vitrin başvuru formumuzu kullanarak başvurun.

https://worldeduweek.org/get-involved/schools

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

ten − eight =