Dündar Bilimevi Bilim Şenliği

Bilim senliklerimiz 2016 yılından itibaren baslıyor! Dört günde fizik, kimya, biyoloji ve matematige doyacak, çocugunuzun bilinmeyen yönlerini kesfedeceksiniz. Şenlik altı ana koldan yürüyecek: fizik, kimya, biyoloji, matematik, astronomi ve bilim tarihi. Çocuklar fen ve matematik deneyleriyle bilimin heyecan pırıltılarıyla belki ilk kez unutulmayacak bir deneyim yaşayacak, bilim tarihi dersleriyle de medeniyetimizin geçmişteki bilimsel zaferlerini öğrenip şu anı bir de bu gözle görmeyi öğrenecekler.

Şenlik mekanı Sakarya Üniversitesi Kırkpınar tesisidir. Mekan Sapanca Gölü’ne çok yakın mesafede olup, doğal açıdan görsel bir şölen sunan ağaçların arasına kurulmuştur. Daha fazla bilgi için tıklayınız.

Etkinliğe katılım ücreti KDV dahil 770 TL + konaklamadır. Bu fiyata bir çocuk ve bir velinin tam pansiyon konaklama (kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri), çay servisleri, eğitmenlerin giderleri, deney malzemeleri harcamaları dahildir. Şenlik üç gece dört gün sürecektir. Konaklama ücreti çocuk başına gecelik 65 TL, veli başına gecelik 85 TL’dir. Konaklama olmaması halinde restoranda yemek ücretleri öğün başına çocuklar için 15 TL, veliler içinse 25 TL’dir. Dolayısıyla konaklama, ki tam pansiyondur, daha avantajlı bir seçenektir.

%10 grup indirimi (3 katılım ve fazlası) KDV Dahil 690 TL + konaklama
%10 erken başvuru indirimi (31 Ekim 2016’ya kadar) Katılımcı başı KDV Dahil 690 TL + konaklama

Not: Erken başvuru ve grup indirimleri birleştirilemez. Ödemeler geri iade edilmez. Etkinliğe gelmekten vazgeçildiği takdirde gelecekteki benzer bir etkinliğe ücretsiz olarak katılım sağlanır.

Detaylı Bilgi İçin:
!gelecek-etkinlikler/c1eeu