Dr. Bahar Eriş ile Online Veli Eğitim Semineri

Bahar Eriş, üstün yetenekli çocukların gelişimi üzerine odaklanmış bir akademisyen ve yazardır. 2004-2014 yıllarında Boğaziçi Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nde üstün yetenek eğitimi konusunda dersler vermiştir. 2015 Eylül ayından itibaren Bahçeşehir Üniversitesi Üstün Yetenekliler Eğitim Merkezi’nde Öğretim Üyesi’dir.

Yazar konuyla ilgili araştırmalar yapmak için 1998-2000 döneminde Fulbright Bursu ile ABD’ye gitmiştir. New York Columbia Üniversitesi Teachers College’de, Üstün Yetenek Eğitimi Programı’nda master eğitimini tamamlamıştır. 2005 yılında aynı bölümden Ed. D. (Eğitim Doktoru) diplomasına hak kazanmıştır. 2000-2004 yıllarında okul öncesi üstün yetenek eğitimi programlarında öğretmen olarak görev yapmıştır.Aynı zamanda profesyonel simultane çevirmen olan Eriş, 1995 yılında Boğaziçi Üniversitesi Mütercim Tercümanlık Bölümü’nden mezun olmuştur.

1997 yılında aynı üniversitede İngilizce Öğretmenliği bölümünden pedagojik formasyon diploması almıştır.
Çeşitli sitelerde köşe yazıları yayınlandığı gibi, 7. baskısı çıkan “her çocu üstün yeteneklidir” kitabının da yazarıdır.

Bahar Eriş, yıllardır Türk insanının yeteneğini erken yaşlarda keşfetmenin mücadelesini vermekte ve sağolsun, baştan beri bizi destek vermektedir.

İlk Uzmanlı Online Veli Eğitim Seminerimize konuk olmayı kabul ettiği için, buradan kocaman teşekkür ederiz!!!

Konumuz: ”ÜSTÜN YETENEKLİ BİREYLERİN ÇOCUKLUK DÖNEMLERİ”

04.12.2015 akşam 21:30 da Sayın Dr. Bahar Eriş bu konu hakkında bizleri aydınlatacak ve bu başlığın altına yazılan soruları cevaplayacak. Lütfen konunun bütünlüğü açısından sadece farklı konulara girmemeye özen gösterelim..

Görüşmek üzere!
SEVGİLER

Link: https://www.facebook.com/events/539684689540567/