DOU Startup Girişimcilik Kulübü’nün Doğuştan Girişimciler ‘Girişimcilik ve Fikir Yarışması’ başlıyor!

Girişimciler
Girişimcilik Yarışması

Her yıl büyük bir heyecanla düzenlenen Doğuştan Girişimciler Fikir ve Girişimcilik Yarışması bu yıl dördüncüsü ile birlikte *Fonbulucu Ana Sponsorluğu* ile gerçekleştirilecektir.

Doğuştan Girişimciler ‘Girişimcilik ve Fikir Yarışması’, başlangıç aşamasındaki girişimler ve fikirlerin rekabet ettiği, aynı zamanda katılımcıların kendilerini göz önünde sergileme fırsatı bulabilecekleri heyecan verici bir etkinliktir.

Yarışma, fikirleri olan *lise ve üniversite* öğrencilerine büyük bir adım atma ve fikirlerini duyurma şansı sunar. Etkinlik, katılımcıların bir sonraki aşamaya geçebilmeleri için çeşitli eğitimler ve ortak çalışmalar düzenleyerek, fikir sahiplerine destek olmayı amaçlar.

İlham verici sunumlar ve bilgilendirici panellerin yer aldığı bu girişimcilik ekosisteminde, çeşitli networking imkanları da sunan interaktif bir zirve düzenlenmektedir. Ödüllerin de önemli bir parçası olduğu bu yarışmada nakit ödül, mentorluk destekleri, ofis destekleri, dijital eğitim paketleri gibi pek çok ödül ile buluşturuyor.

Aşağıdaki linkten başvuru yapabilirsiniz.

https://forms.gle/A7n8tBfZPWC2XPiQ9

Bir fikrin mi var? Bu fikri hayata mı geçirmek istiyorsun?

O zaman doğru yerdesin

2-4 kişilik lise veya üniversite öğrencilerinden oluşan ekibinle yarışmamıza başvur!

Girişimine uygun uzman mentorlerle çalışıp, ihtiyacın olan eğitimleri alarak girişimin için en önemli adımları bizimle at!

Finalde jüri üyelerimize sunumunu yap ve dijital destek paketini, sürpriz hediyeleri, ofis ve mentorluk desteğini kap!

Yarışmamıza son başvuru tarihi: 22 Nisan 2024

Yarışmamıza başvurmak için:

https://forms.gle/A7n8tBfZPWC2XPiQ9

(Etkinliğimiz katılım sertifikalıdır.)