DÖNER MANKEN

PROJE ADI: DÖNER MANKEN

PROJE AMACI: YOĞUN İŞ TEMPOSUNDA ÇALIŞAN KİŞİLERDE ALIŞVERİŞ KOLAYLIĞI, ZAMANDAN TASARRUF, KABİN VE DAR ALAN FOBİSİ OLANLARDA KOLAYLIK, 5 MANKEN İLE 125 ÇEŞİT KOMBİNASYONU KISA SÜREDE OLUŞTURMAK, TÜM KIYAFET ÇEŞİTLERİNİN AYNI YERDE OLMASI VE BİR İNSAN ÜZERİNDE GÖRÜLEBİLMESİ, VİTRİNLERDE VE MAĞAZALARDA YER VE ALANDAN TASARRUF( 125 MANKEN GEREKİRKEN BİR DÖNER MANKEN İLE 125 ÇEŞİTİ GÖREBİLMEK)

GİRİŞ: GÜNLÜK HAYATTA KIYAFET ALIŞVERİŞİNİ DAHA HIZLI VE DAHA EĞLENCELİ HALE GETİREBİLMEK İÇİN GÖRSEL BİR TASARIM HAZIRLAMAK İSTEDİK. HEM HAYATI KOLAYLAŞTIRICI HEMDE TASARIMI İLE ÖZGÜN BİR BEYİN FIRTINASI OLUŞTURMAYA ÇALIŞTIK. OKULUMUZUN VERDİĞİ DESTEK İLE TASARIMI OLUŞTURUYORUZ. ELEKTRONİK SİSTEM İLE MAĞAZA VİTRİNLERİNDE GÖRSEL BİR ŞÖLEN YARATACAKTIR.

KULLANILAN YÖNTEM: 5 ADET MANKEN TEMİN EDEREK, BİLYELİ DÖNER BİR SİSTEM TASARLADIK. KİŞİ SEÇTİĞİ ÜRÜNE GÖRE İSTEDİĞİ KOMBİNASYONU OLUŞTURABİLDİ.

PROJE BÜTCESİ: 90TL

PROJE ÇALIŞMASININ TAKVİMİ: 15 ARALIK-20 OCAK

SONUÇLAR,SONUÇLARIN DEĞERLENDİRİLMESİ: BU PROJE SAYESİNDE İLE ZAMANI DAHA ETKİLİ KULLANDIĞINIZI VE BASİT BİR DÖNER SİSTEM İLE 125 FARKLI KOMBİNASYONU BİR ARADA KISA SÜREDE GÖRMÜŞ OLUYORUZ.

ANTALYA ALANYA ÖZEL BAHÇEŞEHİR ALANYA ORTAOKULU BABAOĞLU MEVKİİ OBA BELDESİ NO:12 ALANYA/ANTALYA FİZİK 2012062239 DÖNER MANKEN KAAN AKALIN HASAN HÜSEYİN ÖZKAYA AZİZ ÇAVUŞ

Bu Benim Eserim Fen Bilimleri ve Matematik Projeleri Yarışması
Bilim Şenliği Projeleri