Domus Academy Product Design master burs yarışması – Şubat 2015

Domus Academy’nin son olarak açıklanan yarışması Şubat 2015′te başlayan Product Design bölümü için. Bu yarışma ile toplamda 3 yetenekli öğrenci Domus Academy Product Design’da %30, %50 ve %70 burs ile okuma şansı yakalayacak.

Proje konusu nedir?

Bu seneki yarışma Magic sponsorluğunda açıldı. Magis, 1976′da Eugenio Perazza tarafından kurulmuş bir tasarım firması. Yarışmaya katılacaklara tavsiyemiz Magic firmasını iyice araştırmaları. Yarışmanın konusu: Urban Comfort. Adaylardan istenen marka kimliği ile uyumlu aynı zamanda güncel trendlere uygun, ev ortamı ve şehir yaşamını birleştiren bir proje.

Konu yoruma açık olduğu için lütfen İngilizce orjinal yarışma metnini Domus Academy resmi Türkiye temsilciliği Vera Eğitim’den, [email protected] adresinden isteyin.

Proje hangi formatta hazırlanacak? Başvuru için gerekli belgeler nelerdir?

Maksimum 5 A3 boyutundaki projeniz (el çizimi, teknik çizim ve renderlardan oluşan) ve maksimum 1 A4 proje açıklaması. Maksimum 1 A4 sayfasında CV, maksimum 5 satırlık niyet mektubu, İngilizce yeterlilik sertfikası (IELTS 5.0 ve denkleri), diploma ve transkript. Bunlara ek olarak başvuru formu doldurulacak. Bütün belgeler dijital ortamda hazırlanıp, tek bir pdf belgesi şeklinde kaydedilip, tek belge şeklinde gönderilecek.

Başvuru formunu [email protected] adresinden temin edebilirsiniz. Lütfen telefon numaranızı da yazarak ilgilendiğiniz bölümün adını belirtin ki sizlerle bu konudaki tecrübelerimizi de paylaşabilelim.

Belgeleri nereye göndereceğim?

Bütün belgeler Domus Academy resmi Türkiye temsilcisi Vera Eğitim’e email yoluyla ulaştırılacak: [email protected]

Başvuru için bir ücret ödemem gerekiyor mu?

Hayır, başvuru için hiçbir ücret ödemeniz gerekmiyor. Vera Eğitim Danışmanlık, Domus Academy’nin resmi temsilcisi olduğundan buradaki ofisi gibi çalışır. Hiçbir aşamada ücret ödemezsiniz.

Son başvuru tarihi ne zaman?

Son başvuru 26 Eylül 2014. Bu tarihte belgelerin İtalya’ya ulaşmış olması gerekiyor. Fakat son günü beklememekte fayda var.

Sonuçlar ne zaman açıklanacak?

Sonuçlar 15 Ekim 2014 günü www.italyada.net ve www.veraedu.com adresinde duyurulacak. Ayrıca kazanan öğrencilere email gönderilecek.

Kaç kişiye burs verilecek?

Toplam 3 yetenekli öğrenciye %70, %50 ve %30 burs verilecek. Kazanan öğrenciler Domus Academy’nin Şubat 2015′te başlayan, İngilizce eğitim veren, Product Design bölümünde 1 yıl indirimli master yapma hakkı kazanacak.

Hepinize başarılar dileriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

four × two =