Domus Academy Interior Design burs yarışması

Domus Academy’nin Eylül 2014′deki master programları için açılan yarışmaları duyurmaya devam ediyoruz. Interior Design bölümü için bu sene 3 yetenekli öğrenciye burs verilecek. Burs oranları %70, %50 ve %30.

Proje konusu nedir?

Bu seneki yarışma Interni işbirliği ile hazırlandı. Yarışmanın başlığı: “Design Magazine Cafe”.

Lütfen ingilizce orjinal yarışma metnini Domus Academy resmi Türkiye temsilciliği Vera Eğitim’den, [email protected] adresinden isteyin.

Proje hangi formatta hazırlanacak? Başvuru için gerekli belgeler nelerdir?

2 A3 boyutundaki projeniz ve maksimum 3 A4 proje açıklaması. Maksimum 1 A4 sayfasında CV, maksimum 5 satırlık niyet mektubu, İngilizce yeterlilik sertfikası (IELTS 5.0 ve denkleri), diploma ve/veya transkript. Bunlara ek olarak başvuru formu doldurulacak. Bütün belgeler dijital ortamda hazırlanıp, tek bir pdf belgesi şeklinde kaydedilip, tek belge şeklinde gönderilecek.

Başvuru formunu [email protected] adresinden temin edebilirsiniz. Lütfen telefon numaranızı da yazarak ilgilendiğiniz bölümün adını belirtin ki sizlerle bu konudaki tecrübelerimizi de paylaşabilelim.

Belgeleri nereye göndereceğim?

Bütün belgeler Domus Academy resmi Türkiye temsilcisi Vera Eğitim’e email yoluyla ulaştırılacak: [email protected]

Başvuru için bir ücret ödemem gerekiyor mu?

Hayır, başvuru için hiçbir ücret ödemeniz gerekmiyor. Vera Eğitim Danışmanlık, Domus Academy’nin resmi temsilcisi olduğundan buradaki ofisi gibi çalışır. Hiçbir aşamada ücret ödemezsiniz.

Son başvuru tarihi ne zaman?

Son başvuru 16 Mayıs 2014. Bu tarihte belgelerin İtalya’ya ulaşmış olması gerekiyor. Fakat son günü beklememekte fayda var.

Sonuçlar ne zaman açıklanacak?

Sonuçlar 30 Mayıs 2014 günü www.italyada.net ve www.veraedu.com adresinde duyurulacak. Ayrıca kazanan öğrencilere email gönderilecek.

Kaç kişiye burs verilecek?

Toplam 3 yetenekli öğrenciye %70, %50 ve %30 burs verilecek. Kazanan öğrenciler Domus Academy’nin Eylül 2014′de başlayan, İngilizce eğitim veren, Interior Design bölümünde 1 yıl indirimli master yapma hakkı kazanacak.

Hepinize başarılar dileriz…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

5 + nine =