Domus Academy Fashion Management master burs yarışması – Şubat 2015

Domus Academy’nin Şubat ayında açılacak bir diğer bölümü Fashion Management. Domus Academy Fashion Management bölümü için de toplamda 3 yetenekli öğrenciye %30, %50 ve %70 burs verilecek.

Proje konusu nedir?

Yarışmanın sponsor firması lifestyle, business ve finance alanlarında da yayınları olan İtalyan yayınevi Class Editori tarafından yayınlanan MF Fashion gazetesi. Yarışmanın başlığı: “The future of fashion information and editorial concepts”. Adaylardan MF Fashion yayınının formatlarını derinlemesine araştırıp, analiz etmesi ve editörel anlamda bir inovasyon (sayfa şekli, yazım formatı vb. konularda) yapmaları isteniyor.

Konu yoruma açık olduğu için lütfen yarışmanın İngilizce orjinal metnini Domus Academy resmi Türkiye temsilciliği Vera Eğitim’den, [email protected] adresinden isteyin.

Proje hangi formatta hazırlanacak? Başvuru için gerekli belgeler nelerdir?

10 slayttan oluşan powerpoint sunum şeklinde projeniz. Maksimum 1 A4 sayfasında CV, maksimum 5 satırlık niyet mektubu, İngilizce yeterlilik sertfikası (IELTS 5.0 ve denkleri), diploma ve transkript. Bunlara ek olarak başvuru formu doldurulacak. Bütün belgeler dijital ortamda hazırlanıp, tek bir pdf belgesi şeklinde kaydedilip, tek belge şeklinde gönderilecek.

Başvuru formunu [email protected] adresinden temin edebilirsiniz. Lütfen telefon numaranızı da yazarak ilgilendiğiniz bölümün adını belirtin ki sizlerle bu konudaki tecrübelerimizi de paylaşabilelim.

Belgeleri nereye göndereceğim?

Bütün belgeler Domus Academy resmi Türkiye temsilcisi Vera Eğitim’e email yoluyla ulaştırılacak: [email protected]

Başvuru için bir ücret ödemem gerekiyor mu?

Hayır, başvuru için hiçbir ücret ödemeniz gerekmiyor. Vera Eğitim Danışmanlık, Domus Academy’nin resmi temsilcisi olduğundan buradaki ofisi gibi çalışır. Hiçbir aşamada ücret ödemezsiniz.

Son başvuru tarihi ne zaman?

Son başvuru 26 Eylül 2014. Bu tarihte belgelerin İtalya’ya ulaşmış olması gerekiyor. Fakat son günü beklememekte fayda var.

Sonuçlar ne zaman açıklanacak?

Sonuçlar 15 Ekim 2014 günü www.italyada.net ve www.veraedu.com adresinde duyurulacak. Ayrıca kazanan öğrencilere email gönderilecek.

Kaç kişiye burs verilecek?

Toplam 3 yetenekli öğrenciye %70, %50 ve %30 burs verilecek. Kazanan öğrenciler Domus Academy’nin Şubat 2015′te başlayan, İngilizce eğitim veren, Fashion Management bölümünde 1 yıl indirimli master yapma hakkı kazanacak.

Hepinize başarılar dileriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin