Doğuştan Girişimciler Zirvesi

Girişimci
Girişimciler Zirvesi

Bir fikrin mi var? Gerçeğe mi dönüştürmek istiyorsun?

O zaman doğru yerdesin Doğuştan Girişimci

Farklı sektörlerde öncü mentorlerimiz, objektif jürilerimiz, alanında uzman eğitmenlerimiz ve değerli konuşmacılarımız ile farklı bakış açıları kazanacağınız; eğitim paketleri ile sadece yarışma sürecinde değil devamında da desteğimizi hissedeceğiniz yarışmamız ve zirvemiz olan Doğuştan Girişimciler ile sizlerde girişimlerinizi geliştirirken kendinizi yalnız hissetmeyeceksiniz!

2-4 kişiden oluşan ekibinle beraber girişimine uygun uzman mentorlerle çalışacak ve ihtiyacın olduğu eğitimleri alarak girişimin için en önemli adımı bizimle beraber atacaksın.

Bu yıl ilkini düzenleyeceğimiz Doğuştan Girişimciler Zirvesi ve Yarışması 24 Nisan ve 25 Nisan 2021 tarihlerinde yarı finali, 9 Mayıs 2021 tarihinde büyük finaliyle XperMeet platformunda katılımcılarını ağırlayacaktır, hepinizi bekliyoruz!

Başvurmak için sitemizde yer alan başvur butonuna basarak formu doldurmanız yeterli

https://doustartup.com/dogustan-girisimciler-girisimcilik-yarismasi-ve-zirvesi/

*Etkinliğimiz ücretsizdir!

** Yarı final izleyiciye açık gerçekleşmeyecektir. 9 Mayıs 2021 tarihi için izleyici olarak yerinizi ayırabilirsiniz!

Doğuştan Girişimciler Nedir?
Fikirlerin ve erken aşama girişimlerin yarıştığı bir girişimcilik yarışması ve zirvesidir.

Erken aşama girişimleri ve fikirleri olan lise, üniversite öğrencilerini bir sonraki aşamaya geçmeleri için eğitmenlerimizle yön göstermeyi, ödüllerimizle destek olmayı amaçladığımız bu etkinliğimiz; ilham dolu sunumların ve bilgilendirici panellerin olduğu ve girişimcilik ekosistemindeki birçok aktör ile networking yapma gibi birçok fırsatı barındıran interaktif bir zirvedir.