DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ 10. KARİYER GÜNLERİ

İş dünyası ile Doğuş Üniversitesi öğrencileri arasında köprü kuran “Doğuş Üniversitesi Kariyer Günleri” 10. kez düzenleniyor. Bugün başlayan ve 8 Mart Cuma günü sona erecek etkinlik kapsamında, hergün farklı sektörlerden farklı alanların uzmanları seminerler, konferanslar verecek. Etkinliklerin önemli bir kısmı Katılım Belgeli. Belgesiz olan oturumlar ise KGS kapsamında yer alıyor. Ayrıca kurulacak firma stantlarından öğrenciler bilgi alabiliyor, staj ya da iş başvurusunda bulunmak için görüşebiliyor.

DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ 10. KARİYER GÜNLERİ PROGRAMI
Sponsor
Demirkaya İnşaat
Ürün Sponsorları
Şeker
Kuru Kahveci Mehmet Efendi Mahdumları
İletişim Sponsorları
Secretcv.com
iamyouth
4 MART 2013 PAZARTESİ
Etkili Özgeçmiş Hazırlama ve Mülakat (Katılım Belgeli)
Seyhan ÜNER, Kariyer.net Eğitim Müdürü
10:30-11:30. Yer: H Blok Tiyatro Salonu
Cisco’da Kariyer Fırsatları (Katılım Belgeli)
Berna GALİPOĞLU, Cisco Türkiye İnsan Kaynakları Müdürü
11:30-12:30. Yer: H Blok Tiyatro Salonu
Şirketler Mezunlardan Ne Bekler? (Tüm öğrenciler için KGS kapsamındadır)
Ufuk YÜCE, Koç Holding- Tat Konserve Lojistik Planlama Yöneticisi
Tolga Mutlu AKTAŞ- Koç Holding- Tat Konserve Üretim Planlama Yöneticisi
13:00-14:00. Yer: H Blok Tiyatro Salonu
Tedarik Zinciri Yönetiminde Lojistik Hizmetlerinin Önemi (Katılım Belgeli)
Ömür KOYI, De-Ka Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş. Satınalma ve Lojistik Yöneticisi
14:00-15:00. Yer: H Blok Tiyatro Salonu
İş Ararken Fark Yarat! (Katılım Belgeli)
Murat BABADALI, Yenibiris.com İş ve İK Danışmanı
15:00-16:00 Yer: H Blok Tiyatro Salonu

5 MART 2013 SALI
Oracle Firma Tanıtımı (Katılım Belgeli)
Kemal ÜLKÜ, Oracle, Orta Katman Teknolojilerinden Sorumlu Satış Danışmanlığı
Yöneticisi
10:30-11:30. Yer: H Blok Tiyatro Salonu
Beta’da Kariyer( Katılım Belgeli)
Ahmet ELER – Beta Ticaret Direktörü
11:30-12:30. Yer: H Blok Tiyatro Salonu
TURKISH DO & CO’da Kariyer Fırsatları (Tüm öğrenciler için KGS kapsamındadır)
Mine BENKER, Turkish DO&CO İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı
13:00-14:00. Yer: H Blok Tiyatro Salonu
Ekol’de Kariyer (Katılım Belgeli)
Özlem AKBOSTANCI, Ekol Lojistik Seçme Yerleştirme & Gelişim Değerlendirme
Merkezi Sorumlusu
14:00-15:00. Yer: H Blok Tiyatro Salonu
Öz Gelecek Nasıl Hazırlanır? (Katılım Belgeli)
Pınar PAMUK, Teknosa İşe Alım Operasyon Yöneticisi
İçim YÜKSEL, Teknosa İşe Alım Şefi
15:00-16:00. Yer: H Blok Tiyatro Salonu3

6 MART 2013 ÇARŞAMBA
Dijital Pazarlama ve Kariyer (Katılım Belgeli)
Onur ÖZÇELİK, BSH Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Online Satış Yöneticisi
10:30-11:30. Yer: H Blok Tiyatro Salonu
Mülakat Ustalık İster! (Katılım Belgeli)
Nurdan AKALIN TERZİ, Eğitim ve Performans Geliştirme Danışmanı
10:30-11:30. Yer: E Blok Salon 1
Yolculuk Nire Hemşerim (Katılım Belgeli)
Erim HISIM, Secretcv.com Eğitim Danışmanı
11:30-12:30. Yer: H Blok Tiyatro Salonu
Kariyer Peşinizde (Tüm öğrenciler için KGS kapsamındadır)
Hazım KANTARCI, Sabancı Holding Eski CEO’su
13:30-15:00. Yer: K Blok Gözaçan Kültür ve Sanat Merkezi
IBM’ de Çalışmak (Katılım Belgeli)
Jale AKYEL, IBM-Üniversite İlişkileri Lideri
15:00-16:00. Yer: H Blok Tiyatro Salonu
7 MART 2013 PERŞEMBE
Bilişim Sektöründe Kariyer (Katılım Belgeli)
Ahmet TOPRAKÇI, Peak Up Bilgi Tekno. ve Müh. A.Ş. Kurucusu-Bilişim Teknolojileri
Müdürü
10:30-11:30. Yer: H Blok Tiyatro Salonu
Aile Şirketinde Çalışmak (Tüm öğrenciler için KGS kapsamındadır)
Hakan BOR, Şeker Piliç Satış Koordinatörü
11:30-12:30. Yer: H Blok Tiyatro Salonu
Benim Hikayem (Tüm öğrenciler için KGS kapsamındadır)
Fikret BALLIKAYA, Bilkom Satış Direktörü
13:00-14:00. Yer: H Blok Tiyatro Salonu
Kariyer ve Kişilik (Katılım Belgeli)
Özge BERÇİN KELEŞ, Davranış Bilimleri Enstitüsü- Psikolog, Danışman
14:00-15:00. Yer: H Blok Tiyatro Salonu
Microsoft Talent Explorer Uzun Dönemli Staj Programı (Katılım Belgeli)
Kemal ÖZEL, Microsoft İnsan Kaynakları İş Ortağı
15:00-16:00. Yer: H Blok Tiyatro Salonu

8 MART 2013 CUMA
Yaratıcı Düşünme ve Eyleme Geçme (Katılım Belgeli)
Hakan ERDEN, Foocus Human Yönetici Ortağı
10:30-11:30. Yer: H Blok Tiyatro Salonu
Etkili Marka Yönetimi için Yenilikçi Stratejiler (Katılım Belgeli)
Zeynep IŞIN, B’iota Laboratuvarları Market Kanalı Pazarlama Direktörü
11.30-12.30. Yer: H Blok Tiyatro Salonu
Yönetimde Kadın (Tüm öğrenciler için KGS kapsamındadır)
Oturum Başkanı: Burcu ATASOY-Kariyer Enerjim- Kurucu Yönetici
Konuşmacılar:
Sevda DOĞAN – EWMD Yönetimde Kadın Türkiye Kurucu – Abdi İbrahim Teknik
Operasyonlar Direktörü
Handan ARMAĞAN-EWMD Yönetimde Kadın Türkiye Başkanı – EÇEV Genel Müdürü &
Yönetim Danışmanı
Esra GUNDUZ- Maersk Denizcilik Karadeniz Bölgesi Reefer İş Geliştirme Müdürü
13:00-14:00. Yer: H Blok Tiyatro Salonu
İş Hayatına Geçiş ve Başarının Yolu (Tüm öğrenciler için KGS kapsamındadır)
Oturum Başkanları:
– Aydan KAYSERİLİ, MBA, MSc, CPC Transform International Danışmanlık Eğitim,
Profesyonel Koç
-Yonca ULUĞ, Profesyonel Koç, Eğitimci
Konuşmacılar:
Türkan ÖZCAN, Sanofi İK Direktörü
Sanem ÇELİKEL, Roche Eğitim Müdürü
Gökhan YURTÇU, ING Bank Finansal Olmayan Analizler Genel Müdür Yardımcısı
Özge SARITOSUN KURTOĞLU, GE Healthcare, İş Analisti ve Strateji Planlama Lideri
Özlen YALÇINKAYA, Transearch Executive Search Üst Düzey Yönetici
14:00-15:30. Yer: H Blok Tiyatro Salonu6

Stant Kuracak Firmalar
1 AIESEC
2 Beta
3 B’iota Laboratuvarları
4 Bioxcin
5 Center Academy Danışmanlık
6 Ekol Lojistik
7 Kuru Kahveci Mehmet Efendi Mahdumları
8 Markafoni
9 Monster Notebook- Fokus Bilgisayar Ltd. Şti.
10 Peak Up Bilgi Tekno. ve Müh. A.Ş.
11 Plus Education Yurtdışı Eğitim
12 Sanofi
13 Şeker
14 Teknosa
15 Telpa
16 Turkish DO&CO

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin