Doğa ve Sürdürülebilirlik Sergisi

Proje kapsamında Ankara’da kurulacak olan “Sen Durdurabilirsin” Doğa ve Sürdürülebilirlik Sergisi için ve çeşitli illerde öğrencilere yönelik olarak gerçekleştirilecek “Eğitimler” için Sergi ve Eğitim Gönüllüleri ile çalışılacaktır.

Gönüllüler, ücretsiz olarak 4 günlük “Çevre ve Sürdürülebilirlik” eğitici eğitimine katılan adaylar arasında seçilecektir. Bu eğitim, adayların gelecekteki kariyerlerine katkı sağlayacaktır. Her iki gönüllü grubunun eğitimleri Ankara’da 5-8 Kasım 2018 tarihleri arasında düzenlenecek olup, Ankara dışından katılacak gönüllülerin yol ve konaklama masrafları karşılanacaktır. Sergi ve Eğitim gönüllüsü olmak isteyen adaylarımızın, hafta içi gerçekleşecek olan bu eğitimlere katılması zorunludur.

Doğa ve çevre üzerindeki tahribatı ben de durdurabilirim diyorsan, aranan özellikleri sağlıyorsan ve şartları kabul ediyorsan aşağıdaki kayıt formunu doldurman yeterli!

Son başvuru 22 Ekim 2018, Pazartesi!

TANAP-SEIP tarafından desteklenen “Yeşil Kutu yollarda Projesi” kapsamında Ankara’da kurulacak olan “Sen Durdurabilirsin” Doğa ve Sürdürülebilirlik Sergisi için ve çeşitli illerde öğrencilere yönelik olarak gerçekleştirilecek “Eğitimler” için Sergi ve Eğitim Gönüllüleri arıyoruz!

Gönüllüler, ücretsiz olarak 4 günlük “Çevre ve Sürdürülebilirlik” eğitici eğitimine katılan adaylar arasında seçilecektir. Bu eğitim, adayların gelecekteki kariyerlerine katkı sağlayacaktır.

Her iki gönüllü grubunun da eğitimleri Ankara’da 5-8 Kasım 2018 tarihleri arasında düzenlenecek olup, Ankara dışından katılacak gönüllülerin yol ve konaklama masrafları karşılanacaktır. Sergi ve Eğitim gönüllüsü olmak isteyen adaylarımızın, hafta içi gerçekleşecek olan bu eğitimlere katılması zorunludur.

Doğa ve çevre üzerindeki tahribatı ben de durdurabilirim diyorsan, aranan özellikleri sağlıyorsan ve şartları kabul ediyorsan başvurunu bekliyoruz.