Doğa Koleji Teknoloji Zirvesi

27 Mart 2015 tarihinde Tuzla Doğa Koleji’nde gerçekleştirilecek olan eğitim teknolojilerinin en iyi örneklerinin sergileneceği, eğitim teknolojilerinde okulların rolünün tartışılacağı Doğa Teknoloji Zirvesi’ne davetlisiniz.

Doğa Koleji’nin çözüm ortakları olan dünyanın en saygın bilişim ve teknoloji markaları işbirliğiyle bu yıl ilkinin gerçekleştirileceği Doğa Teknoloji Zirvesi, eğitim teknolojilerinin en iyi örneklerinin paylaşılacağı, teknolojik çalışmaların uygulanacağı ve sergileneceği bir teknoloji platformu niteliği taşıyor.

Zirve süresince Doğa Koleji öğrencileri ile birlikte; teknoloji ile öğretim, dijital doküman ve kaynak kullanımı, artırılmış gerçeklik ve sanal gerçeklik tekniği ile öğretim, teknoloji destekli eğitim, içerik uygulamaları gibi benzeri konuları akademisyenler, eğitim yöneticileri, firmalar gibi farklı kesimler tarafından gözlemlenmesi ve deneyimlenmesi öngörülüyor. Zirvede davetli bildirileri, kısa ve açıklayıcı bildiriler, konuşmalar, stant çalışmaları ve eğitim seminerleri gibi etkinlikler gerçekleştirilecek.

Doğa Teknoloji Zirvesi 27 Mart 2015 tarihinde Tuzla Doğa Koleji’nin ev sahipliğinde gerçekleşecek. Ana teması ‘Yenilik’ olarak belirlenen zirve, eğitim teknolojilerindeki yenilikçi yaklaşımların uygulanmasını ve yaygınlaştırılmasını ifade ediyor. Teknoloji firmalarının yanı sıra devlet okulları ve özel okulların da katılacağı Teknoloji Zirvesi’nde siz de yerinizi alın, eğitimde yenilikçi çözümleri birlikte keşfedelim.

Doğa Teknoloji zirvesine katılmak için www.dogateknolojizirvesi.com web sitesindeki kayıt formunu doldurmanız yeterli…

Yer: Tuzla Doğa Koleji
Tarih: 27 Mart 2015
Saat: 10:00 – 16:00
Kayıt, Bilgi ve Online Bilet: www.dogateknolojizirvesi.com
Son Başvuru Tarihi: 10 Mart 2015

ÇAĞRI
Yükselen marka değeri ve öğrencilerine sunduğu ayrıcalıklarla dünyanın saygın eğitim kurumları arasındaki yerini alan Doğa Koleji, günümüz teknolojisini ve imkanlarını eğitime maksimum düzeyde dahil ederek kalıcı ve keyifli öğrenmenin kapılarını öğrencilerine açıyor. Bilgi ve Eğitim Teknolojileri alanındaki yenilikçi yaklaşımı ve çalışmaları ile “Teknolojiyi En İyi Kullanan Okullar” arasında öncü olan Doğa Koleji, eğitim ve öğretimde teknolojinin en etkin ve faydalı kullanımını destekliyor, paydaşlarına liderlik ediyor.

Doğa Koleji’nde öğrencinin, öğretmenin hatta velilerin dahil olduğu eğitim teknolojileri; özgün, yenilikçi ve 21. yüzyıl vizyonuyla örtüşen eğitim modelleri ile beslenerek, öğrencilerin mantıksal düşünebilen, araştırma ve sunum yapma becerileri gelişmiş, teknolojiyi her alanda verimli kullanabilen bireyler olması hedefliyor.

Bu bağlamda gerçekleştirilen Doğa Teknoloji Zirvesi, eğitimde teknoloji kullanımının en iyi örneklerinin paylaşılacağı, saygın bilişim ve teknoloji markalarının eğitim teknolojileri konusundaki çalışmalarının, Doğa Koleji’nde ve dünyadaki örneklerinin nasıl uygulandığını göstermeyi amaçlayan bir teknoloji platformu niteliği taşıyor.

Doğa Teknoloji Zirvesi’nin ilki 27 Mart 2015 tarihinde, Tuzla Doğa Koleji’nde gerçekleşecektir. Ana teması ‘Yenilik’ olarak belirlenen zirve, eğitim teknolojilerindeki yenilikçi yaklaşımların uygulanmasını ve yaygınlaştırılmasını ifade etmektedir.

Zirve süresince Doğa Koleji öğrencileri ile birlikte teknoloji ile öğretim, dijital doküman ve kaynak kullanımı, artırılmış gerçeklik ve sanal gerçeklik tekniği ile öğretim, teknoloji destekli eğitim içerik uygulamaları gibi benzeri konuları akademisyenler, eğitim yöneticileri, firmalar gibi farklı kesimler tarafından gözlemlenmesi ve deneyimlenmesi öngörülüyor.

Zirvede davetli bildirileri, kısa ve açıklayıcı bildiriler, konuşmalar, stant çalışmaları ve eğitim seminerleri gibi etkinlikler gerçekleştirilecektir. Doğa Ailesi olarak göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz…

ÖMER ÖMEROĞLU

CIO