Doğa Harikası Benim Öğretmenim Yarışması

Öğretmenim Yarışması
Öğretmenim Yarışması

Doğa Harikası Benim Öğretmenim Yarışması

Yarışma Hakkında
Koşullar ve Kurallar Hakkında Genel Bilgi
Mesleğini çok seven, sürekli gelişime inanan, öğretmekten ve öğrenmekten keyif alan, yetiştirdiği öğrencilerle insanlığa ve ülkesine değer katan, okulda geçirilen her günü çocuklarımız için unutulmaz ve mutlu kılan Doğa Harikası öğretmenlerimiz arasından, öğrencilerimizin, velilerimizin ve tüm Doğa çalışanlarımızın oyları ile “Yılın Öğretmeni”ni seçiyoruz.

Bugüne kadar Türkiye’de ve yurtdışında kazandığımız sayısız başarının mimarları tabi ki öğretmenlerimiz…2002 yılında “MUTLU ÇOCUKLAR ÖĞRENİR” felsefesiyle çıktığımız eğitim yolculuğumuzda, kısa sürede Türkiye’nin eğitim lideri olduk. “Doğa Harikası Çocuklarımız” ve ”Doğa Harikası Öğretmenlerimiz”le büyük başarıların altına imza attık; yolumuza uluslararası vizyonumuz doğrultusunda, emin ve sağlam adımlarla ilerlemeye devam ederken, öğretmenlik mesleğini çok seven, yaptığı işten gurur duyacağı sonuçlar elde eden, öğrenci ve velisine güzel deneyimler yaşatan öğretmenlerimize katkılarından dolayı teşekkürü bir borç biliriz.

Yarışmamız bu sene 2 aşamalı olarak oylama sürecine girecektir. İlk aşama, aday gösterim süreci 28 Kasım 2017 – 19 Ocak 2018 tarihleri arasında gerçekleşecektir. En yüksek oyu alan 10 öğretmenimiz finalist olarak yarışmanın 2. aşamasında oylanma hakkı kazanacaktır.

İkinci aşama ise, 5 Şubat 2018 – 5 Mart 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek olup, ilk 10 aday arasından birincilik için öğretmenlerimiz yarışacaktır.

“Yılın Öğretmeni Benim Öğretmenim!” diyorsanız 28 Kasım 2017- 19 Ocak 2018 tarihleri arasında www.dogaharikasibenimogretmenim.com adresinden adayınızı belirleyebilir, 5 Şubat 2018– 5 Mart 2018 tarihleri arasında ise ilk 10’a girmiş Öğretmen adaylarımıza oy verebilirsiniz!

Yılın Öğretmeni yarışmasında sadece Doğa Koleji öğretmenlerine oy verilebilir.

31.12.2016 tarihinden önce Doğa Koleji bünyesinde göreve başlamış olan öğretmenlerimiz aday gösterilebilir.

Yarışmanın ilk aşaması, 28 Kasım 2017- 19 Ocak 2018 tarihleri arasında gerçekleşecektir.

İlk 10’a giren Öğretmenlerimiz, 5 Şubat – 5 Mart tarihleri arasında öğrencilerimiz, velilerimiz ve tüm Doğa çalışanlarımız tarafından oylanarak ilk 3 öğretmenimiz belirlenecektir.

Öğrenci ve velilerimiz, Öğretmenlerini www.dogaharikasibenimogretmenim.com adresinden oylama formunu doldurarak oylayacaktır.

Oylama sonunda ilk 3 Öğretmen arasına giren öğretmenlerin dereceleri; oylanma oranı, yapılacak 360 derece değerlendirme ve öğretmenlik mesleğine katkılarına dair jüri değerlendirmesi ile belirlenecektir.

Oylama işlemi e-Doğa bilgileriyle giriş yaptıktan sonra gerçekleşecektir. Her kullanıcı sadece 1 kez oy kullanabilir.

Oy verme işlemini; formdaki sıralamayı takip ederek yapabilir, açılacak olan seçim listelerinden öğretmeninize ulaşabilir ve oyunuzu kullanabilirsiniz.

Tüm öğretmenlerimize başarılar dileriz.

http://www.dogaharikasibenimogretmenim.com/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin