Diyabetli Çocuklar Zirvesi

Diyabetli Çocuklar Zirvesi

Diyabet; Bir Takım Oyunu! – Davetlisiniz

Diyabete pozitif taraftan bakabilen, diyabetli çocuklarla başarı öykülerini paylaşmak isteyen ünlü isimler, işadamları, sporcular ve bu durumu iyi yönetebilen ebeveyn konuşmacıların katılımıyla 2. Diyabetli Çocuklar Zirvesi planlanıyor.

Dünya’daki yüz binlerce diyabetli çocuk ya da yetişkinler için 14 Kasım önemli bir tarihtir. Çünkü 14 Kasım, geçen yüzyılın başlarında, 1921’lerde, Kanadalı doktor Frederick Banting’in insülini bulduğu gün ve doğduğu gündür. 14 Kasım gününün olduğu hafta Dünya’nın bir çok yerinde diyabetle ilgili farkındalık etkinlikleri yapılırken 11 Kasım’da bizler de Türkiye’de ikincisi gerçekleşecek Diyabetli Çocuklar Zirvesi’ni gerçekleştireceğiz.

Bu etkinliğin amacı yazının ilk satırlarında da bahsettiğimiz gibi tamamıyla motivasyon arttırıcı bir etkinlik. Diyabete daha pozitif bir taraftan bakıp, başarı hikayelerini dinleyeceğimiz ve etkinlikten ayrılırken ‘Ben de başarabilirim.’ , ‘Ben de bir şeyleri değiştirebilirim.’ , ‘Ben de tip-1 diyabetimi daha iyi yönetmeye başlayacağım.’ diyebileceğiniz bir etkinlik olmasını umuyoruz.

Diyabetli Çocuklar Zirvesi’nin Tüm Detayları

Etkinlik Tarihi ve Saati: 11 Kasım Cumartesi, 13:00 – 18:00

Etkinlik Yeri ve Adresi: Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü, Çırağan Caddesi Osmanpaşa Mektebi Sokak No: 4 – 6 Beşiktaş, İSTANBUL / TÜRKİYE

Etkinlik yeri ulaşım krokisi: Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü ‘ne tıklamanız yeterlidir. Anadolu ve Avrupa Yakası’ndan ulaşım oldukça kolay. Vapur ve diğer tüm toplu taşımalarla rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Etkinlik katılmak ücretli mi?: Hayır

Katılım için: [email protected] adresine kayıt yaptırmanız yeterlidir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

one × two =