Dive Inside & Reveal Yourself

Dive Inside & Reveal Yourself

Kendini Tanı
Nitelikli eğitimlerle kendinle tanışıp kendi potansiyelinin farkına varabilir, hem iş hayatında hem de sosyal hayatta ayakları yere sağlam basan biri olabilirsin!

İletişimini Kuvvetlendir
Kendini ifade etmenin en iyi yollarını öğrenebilir, sağlıklı bir iletişim ile başarıya giden tüm kapıları açabilirsin!

Kişisel Becerilerini Geliştir
International EESTEC Trainerlarının vereceği, kişisel becerilerini geliştirmeyi hedefleyen eğitimlere katılıp hayallerine yaklaşabilirsin.

13-14 Nisan tarihlerinde İstanbul Teknik Üniversitesi Ayazağa Kampüsü’nde Soft Skills Academy ’18 ile kendini keşfet, kişisel becerilerini geliştir!

Soft Skills Academy, iş hayatında ya da kişisel yaşamda bazı temel becerilere, ipuçlarına sahip olması gereken kişileri profesyonel eğitmenlerle buluşturarak bu becerileri elde etmelerini amaçlıyor. Kişisel gelişim eğitimleri içeren SSA (Soft Skills Academy) etkinlikleri EESTEC LC Istanbul tarafından yıl içinde her eğitim döneminde en az bir kez düzenlenmektedir. EESTEC International yapısında da yer alan bu etkinlikleri LC Istanbul gibi birçok EESTEC Lokal Komitesi de organize etmektedir. Başta İTÜ öğrencileri olmak üzere diğer üniversitelerden ve eğitim kurumlarından öğrencilerin de katılımıyla gerçekleşen bu etkinlikler alanında uzman eğitimciler tarafından verilir. SSA 5 yıldır İTÜ Rektörlüğü’nün onayı ile gerçekleştirilmektedir.