Discover Genç Yetenek Programı

Discover Genç Yetenek Programı ile, iş birimlerimiz içerisinde genç yeteneklerimize gerçek sorumluluklar vererek kendi mezunlarımızı yetiştiriyoruz.

Bu program sayesinde, yüksek potansiyele sahip genç yetenekleri bünyemize katıyor ,organizasyonumuzun mevcut ve ileride ortaya çıkabilecek ihtiyaçlarını karşılarken, genç yeteneklerimize akademik hayatın yanı sıra, iş anlamında da önemli bir tecrübe kazanmaları için fırsat tanıyoruz. Vodafone Discover Genç Yetenek Programı aynı zamanda genç yeteneklerin telekomünikasyon sektörünün hızlı, rekabetçi, eğlenceli ve limitleri zorlayan dünyasına adım atarken, global bir firmada eşsiz bir deneyim fırsatıyla potansiyellerini keşfetmelerine olanak sağlıyor.

Programa Katılım
Vodafone Discover Genç Yetenek Programı’na başvuruları kariyer.net üzerinden alıyoruz ve değerlendirme süreci Şubat ayı sonunda başlıyor. Programa yönelik seçme yerleştirme süreci ise Nisan ayında tamamlanıyor.

Kimi arıyoruz?
Üniversite 3. Sınıfta Okuyan
Telekomünikasyon Sektörüne İlgi Duyan
İyi Derecede Akademik ve Sosyal Başarıya Sahip
Çok İyi Derecede İngilizce Bilen
Ekip Çalışmasında Başarılı
Analitik Düşünebilen, İletişimi Kuvvetli
Değişime Açık, Sonuç Odaklı ve Yenilikçi
Her Zaman Daha Fazlası İçin Çaba Sarf Eden
Tercihen Daha Önceden Staj Tecrübesine Sahip Olan

Program içeriğinde neler var?
1.AY
Sizleri, DiscoveRED adını verdiğimiz şirket oryantasyonumuz ve eğitimleri takiben, müşteri deneyimini yakından gözlemek üzere “Satış Kanalları” saha çalışmasında görevlendiriyoruz. Çalışmanın sonunda müşteri deneyimini geliştirmeye yönelik en iyi fikri bulan genç yeteneğimize bir ödülümüz var! Hangi ekipte görev alırsanız alın, programın ilk ayında edineceğiniz bu tecrübeyle sizlere, Vodafone’un temel vizyonu olan «müşteri odaklı yaklaşım» ı yaşatmak istiyoruz.

2. VE 3. AY
Programın bir sonraki aşamasında sizin için önceden tanımlı bir projede çalışmaya başlıyorsunuz. Eylül ayında yapacağınız proje sunumunu takiben, performansınızın olumlu değerlendirilmesi durumunda, farklı bir projeye atanarak part-time çalışmaya devam etme şansınız oluyor. Devam edemeyecek olursanız, üzülmeyin, bu 3 aylık tecrübe sayesinde de önemli bir birikim kazanmış oluyorsunuz.

3-12 AY ve SONRASI
Programın bir sonraki aşamasında da iyi bir performans sergilerseniz, bu sizler için şirketimizde uzun sürecek bir kariyerin başlangıcı olabilir. İşler iyi gitmezse de bir sene boyunca dünyanın en büyük markalarından birinde çalışmış, gelişim anlamında çok yol kat etmiş ve kendiniz hakkında pek çok yeni şey keşfetmiş olacaksınız.
Başvurmak için tıklayınız.