Dış Ticarette Eximbank İhracat Kredi Sigortası ve Yol Haritası

Dış Ticarette Eximbank İhracat Kredi Sigortası ve Yol Haritası

M a s t e r C l a s s
0 2 1 6 3 2 1 6 2 5 0

Dış Ticarette Eximbank İhracat Kredi Sigortası ve Yol Haritası
21 Ekim 2017 – Cumartesi / Biz Cevahir Hotel – Gayrettepe
Bu eğitimin amacı, İhracat Kredi Sigortasının genel çerçevesini çizmek, İhracat Kredi Sigortasının ihracat yapan kuruluşlar için neden önemli olduğunu anlatmak, ülkemizde faaliyet gösteren ve İhracat Kredi Sigortaları yapan kuruluşları kısaca tanıtmak, bu kuruluşların çalışma şekillerini anlatmaktır. Sigortalama – Sevkiyat – Raporlama – Tazminat aşamaları detaylı bir şekilde anlatılacak ve her bir adımda yapılması ve yapılmaması gerekenler detaylandırılıp yaşanmış olaylardan örnekler verilecektir.

Müşteri Geri Kazanımı Eğitim Programı
14 Ekim 2017 – Cumartesi / Biz Cevahir Hotel – Gayrettepe
Yeni müşteri kitlesi kazanmanın yanı sıra pek çok işletmenin ortak sorunu var olan ama sessizleşen müşteri kitlesinin geri kazanımıdır. Bu programla, katılımcılarımıza suskunlaşan müşteri kitlesini harekete geçirme, müşteri sadakati oluşturma ve sürdürülebilir kılma, yaratıcı ve sıcak iletişim yetkinliği kazandırarak suskunlaşan müşterilerini harekete geçirme becerilerini kazandırmayı hedefliyoruz.

Kurumsal Verimlilik Serisi: Öğrenmeyi Öğrenmek
21 Ekim 2017 – Cumartesi / Biz Cevahir Hotel – Gayrettepe
Öğrenme kavramı temelde fizyolojik bir kavramdır. Beyindeki kimyasal ve elektriksel değişimler sonucu bilgileri öğreniriz. Ancak kişide var olan bilgi tek başına bir anlam ifade etmez. Bilginin nasıl alınıp işlendiği çok önemlidir. Bu nedenle kişinin ‘öğrenme’ kavramından çok ‘öğrenmeyi öğrenme’ kavramını anlaması gerekir.
Öğrenme adım adım gerçekleşen önemli bir yolculuktur. Öğrenme için önce ihtiyaç tanımlanmalıdır. Daha sonra o ihtiyaca yönelik motivasyonun sağlanması ve çaba yönetiminin devreye girmesi gereklidir. Böylece öğrenme süreci ile ilgili farkındalığın olması, öğrenmenin hızına, kalıcılığına ve işlevselliğine etki eder. İçselleştirme yani otomatikleştirme, öğrenmenin kişide oturmasını, her ihtiyaç duyulduğunda çok kısa sürede öğrenilmiş bilgiye ulaşılmasını sağlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

14 − 9 =