Dinamikler 2018, 19. Uluslararası Proje Yönetimi Kongresi

DİNAMİKLER 2018

19. ULUSLARARASI PROJE YÖNETİMİ KONGRESİ 12-13 Nisan 2018
2. DİNAMİK İNŞAAT YÖNETİMİ ZİRVESİ 14 Nisan 2018

HILTON İSTANBUL KOZYATAĞI OTEL

Proje yönetimi alanındaki akademik ve teknolojik gelişmelerin tartışılması, güncel araştırma-geliştirme bulgularının paylaşılması, proje yönetimi süreçlerinde elde edilen kazanımların aktarılması ve kongre çerçevesinde uluslararası ölçekte kamu ve özel sektör kuruluşu temsilcileri ile akademisyenleri bir araya getirerek, karşılıklı bilgi ve tecrübe paylaşımı ve tartışma platformu oluşturması ve kendi alanlarında başarılı olmuş projelere yer verilmesi amacıyla her yıl İPYD (İstanbul Proje Yönetim Derneği) tarafından Dinamikler Uluslararası Proje Yönetimi Kongresi düzenlenmektedir.

Türkiye’nin alanında ilk ve en büyük proje yönetimi kongresi olan Dinamikler kongreleri, 19 yıldır İPYD tarafından organize edilmekte olup, düzenlenen oturumlarda ve atölyelerde 50’ye yakın yerli ve yabancı konuşmacı bilgi birikimlerini özel ve kamu sektörü temsilcilerine aktarmaktadır.

Yurtiçi ve yurtdışından başta iletişim, bilişim, inşaat ve taahhüt, finans, sağlık, savunma sanayi olmak üzere çok sayıdaki proje yönetimi profesyoneli tarafından öncelikli olarak tercih edilen Dinamikler kongresinde, sponsor kuruluşlar tarafından sektörel ihtiyaçlara yönelik özel tanıtım ve sunum imkanları da sağlanmaktadır.

Kongre Basın/İletişim Sponsorluğu kapsamında, kongre tanıtımına destek sağlamak amacıyla, kurumunuzla iş birliğinin geliştirilmesini arzu etmekteyiz.

Dinamikler 2018 Kongresi ve IPYD hakkında bilgilere ulaşabileceğiniz Kongre Tanıtım Dosyamıza http://bit.ly/2oFdxzq adresinden erişebilirsiniz.

Konuyla ilgili değerlendirmenizi ve cevabınızı iletmenizi rica ederiz.

Her türlü soru ve görüşünüz için bizimle bağlantıya geçmekten lütfen çekinmeyiniz.

Saygılarımızla,

Mustafa Çağa

İstanbul Proje Yönetim Derneği

DİNAMİKLER 2018 | www.dinamikler.org