Dinamikler 2017 | 18. Uluslararası Proje Yönetimi Kongresi ve İnşaat Çalıştayı

Dinamikler 2017 | 18. Uluslararası Proje Yönetimi Kongresi ve İnşaat Çalıştayı

Proje Yönetimi Profesyonelleri Dinamikler 2017’de Buluşuyor

Dinamikler 2017 | 18. Uluslararası Proje Yönetimi Kongresi ve İnşaat Çalıştayı

13 – 14 – 15 Nisan 2017 | İstanbul Hilton Kozyatağı Otel | www.dinamikler.org

 

Adı İstanbul Proje Yönetimi Derneği (İPYD) ile özdeşleşen Dinamikler 2017, 18. Uluslararası Proje Yönetimi Kongresi, 13 – 14 Nisan 2017 tarihlerinde İstanbul Hilton Kozyatağı Otelinde gerçekleştirilecek. Kongre kapsamında 15 Nisan 2017 tarihinde ayrıca ulusal ve uluslararası inşaat sektörü profesyonellerinin yer alacağı bir de çalıştay gerçekleştirilecek. Farklı sektörlerden 300’ü aşkın proje yöneticisi ve üst düzey yöneticinin katılacağı ve 12 genel/paralel oturumun gerçekleştirileceği kongrede, 40’ın üzerinde seçkin konuşmacı iletişim, yazılım, inşaat, üretim, enerji başta olmak üzere farklı alanlarda edindikleri proje yönetimi bilgi birikimlerini ve tecrübelerini katılımcılarla paylaşılacak.

 

Proje yönetimi alanında edinilmiş değerli bilgilerin ve tecrübelerin aktarılacağı kongre hakkında detaylı bilgilere www.dinamikler.org adreslerinden ulaşılabilir.

 

Güçlü marka destekleriyle gerçekleştirilecek olan Dinamikler 2017 | 18 Uluslararası Proje Yönetimi Kongresi ve İnşaat Çalıştayı’nda siz de yerinizi alın.

 

Dinamikler Hakkında

 

Proje yönetimi alanındaki akademik ve teknolojik gelişmelerin tartışılması, güncel araştırma-geliştirme bulgularının paylaşılması, proje yönetimi süreçlerinde elde edilen kazanımların aktarılması ve kongre çerçevesinde uluslararası ölçekte kamu ve özel sektör kuruluşu temsilcileri ile akademisyenleri bir araya getirerek, karşılıklı bilgi ve tecrübe paylaşımı ve tartışma platformu oluşturması ve kendi alanlarında başarılı olmuş projelere yer verilmesi amacıyla her yıl İPYD (İstanbul Proje Yönetim Derneği) tarafından Dinamikler Uluslararası Proje Yönetimi Kongresi düzenlenmektedir.

 

Ülkemizdeki ilk ve en büyük proje yönetimi kongresi olan, yurtiçi ve yurtdışından başta iletişim, bilişim, inşaat ve taahhüt, finans, sağlık, savunma sanayi olmak üzere çok sayıdaki proje yönetimi profesyoneli tarafından öncelikli olarak tercih edilen Dinamikler kongresinde, sponsor kuruluşlar tarafından sektörel ihtiyaçlara yönelik özel tanıtım ve sunum imkanları da sağlanmaktadır.

 

İPYD – İstanbul Proje Yönetim Derneği Hakkında

 

Proje yöneticiliğinin tüm disiplinlerde bir meslek olarak kabul görmesini sağlamak, proje yönetiminin teori ve uygulamalarını geliştirmek ve yaygınlaştırmak, proje yönetiminde profesyonelliği ve kaliteyi teşvik etmek, etik kuralların, mesleki standartların ve akreditasyon koşullarının geliştirilmesini ve korunmasını sağlamak amacıyla İstanbul Proje Yönetim Derneği 1997 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

Basın İletişim

 

13 – 14 Nisan 2017 tarihlerinde İstanbul Kozyatağı Hilton Otel’de gerçekleşecek kongreye dair en güncel bilgi ve gelişmeleri www.dinamikler.org adresinden takip edebilirsiniz. Kongre hakkında detaylı bilgi almak için dinamikler@IPYD.org adresinden İPYD ile temasa geçebilirsiniz.

 

Organizasyon ve Sponsorluk İletişim

Özkan Devecioğlu | SystemTur | (216) 414 44 95 | ozkand@systemtur.com.tr

 

Bağlantılar

www.dinamikler.org | www.ipyd.org