Dijital Öğrenci İşleri Eğitim Kampı

Dijital Öğrenci İşleri Eğitim Kampı

Son Başvuru Tarihi : 29 Mayıs 2017

Hem eğlenmektir hem öğrenmektir.
Kendini geleceğe hazırlamaktır.
Günlük hayatta kopamadığın dijital dünyaya başka bi türlü akmaktır.
Kariyer planlarını gözden geçirmek için bir fırsattır.

Unichallenge+ İletişim, İşletme, Ekonomi, İstatistik bölümlerinde okuyan 3. ve 4. sınıf öğrencileriyle, yeni mezunları dijital sektöre ısıtmak üzere tasarlanmış iki haftalık bir eğitim programıdır.

Yaz tatilinde ne eğitimi deyip geçme çünkü Unichallenge+ “Eğlenerek Öğrenme” kavramıyla hazırlandı. İki hafta boyunca bir yandan dijital dünyayı keşfederken öte yandan proje üretecek, derslerin yanı sıra ekip çalışmasını destekleyen aktivitelere katılacak ve dijital ünlülerle sohbet etme imkânı bulacaksın. Ve çok eğleneceksin!

Program Türkiye’deki tüm üniversite öğrencilerine açık olacak ve Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nin desteğiyle Güney Kampüsü’nde gerçekleşecek.

‘Challenge’ dediysek işin sonunda bir de ödül olacak elbette. Final sunumları sonrasında ilk 3 ekip üyeleri, IAB Türkiye üyesi firmalarda 1 ay staj hakkı elde edecek. Birinci olan ekip ayrıca Pegasus’tan yurtiçi
gidiş-dönüş uçak biletinin de sahibi olacak.

Katılım 50 kişiyle sınırlı olacak. Kontenjandan fazla başvuru gelmesi durumunda, başvuran adaylar minik bir ön elemeden geçecek.

Korkma korkma, sınav mınav yok, zaten sen geçersin ön elemeyi.

Hadi Dijital’e gel!
https://www.unichallenge.net/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.