Dijital Medya Zirvesi 2015

Beykent Üniversitesi ortaklığı ile gerçekleşen dijital dünyanın öncü isimlerinin yer aldığı, reklama ve reklam sektörüne gönül veren kişilerle birlikte olacağınız ücretsiz etkinlik.

Dijitalin gücü teması ile gerçekleşecek olan Dijital Medya Zirvesi 22 Mayıs 2015 tarihinde Beykent Üniversitesi Ayazağa Kampüsü’nde gerçekleştirlecek. DMZ 2015 dijital dünyanın öncü isimlerinin yer aldığı, reklama ve reklam sektörüne gönül veren kişileri bir araya getiriyor.

Pazarlama stratejileri, marka yönetimi, viral video gibi konuların işleneceği zirvede dijitalin gücünü ve geleceği hakkında konuşacağız.

Gerçekleştirdiği projeler ile adından söz ettirmiş dijital dünyanın önemli isimlerinin yer aldığı zirvede katılımcılar network edinme şansı yakalayacak.

Ping Digital’in kurucusu Burçin Ergünt, Onedio kurucu ortaklarından Ahmet Çağan Yıldırım, ListeList ve EticaretMag kurucusu Ahmet Kırtok, Boomerang İstanbul kurucu ortağı Evren Kaçar, ManajansJWT Creative Director’u Olcayto Cengiz, Plasenta’nın Creative Strategist‘i Cihan Yılmaz, Pazarlamasyon yönetici ortağı Haydar Özkömürcü, Monitera yöneticilerinden Sinem Isıyel, Morhipo Dijital marka yöneticisi Ceren Topaloğlu, Creative Director Taci Yalçın, viral videonun gücünü bizlere en iyi aktaran ekip Batesmotelpro’dan Tansu Tunçel ve Volkan Öge, Sosyolog Stratejist Başak Temel, Twitter’dan tanıdığımız Taci KalkavanKutup ZencisiRayMalifalitiko ve Jokato bizlerle olacak.

Başta ajans çalışanları, marka yöneticileri ve reklam sektöründe yer alanlar olmak üzere Dijitalin Gücü’ne inanan herkesin katılabileceği ücretsiz etkinliktir. Son kayıt tarihi 21 Mayıs 2015’dir.

Ulaşım

– Otobüs ile

  • 41 AT – Ayazağa Köyü – Cevizlibağ
  • 41 E – Ayazağa Köyü – Kabataş otobüsleri

– Metro ile

Taksim – 4. Levent Metro Hattı sonrası 4. Levent Metro çıkışından kalkan Ayazağa Köyü dolmuşlarıyla ulaşabilirsiniz.

Zirvenin canlı akışı için twitter hesabımızı takip edebilirsiniz; @DMZirvesi

Zirve hashtag’i: #DMZ15
Bağlantılar

  • dijitalmedyazirvesi.com
  • twitter.com/DMZirvesi
  • facebook.com/DMZirvesi
  • facebook.com/events/1390984704561169

İletişim

Burak Kartal
[email protected]
0506 716 86 55
Organizatör

Tüm katılımcılara şimdiden güzel ve etkileşimi bol bir zirve diliyorum. Kayıt yaptıran herkese zirve sonunda katılım belgesi verilecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.