Dijital Çizginin Dışındakiler IV Kayıtlarını Açtı!

üniversite kulüp etkinliği
Dijital Çizginin Dışındakiler

ÇİZGİNİN DIŞINDAKİLER IV 6-7 Mart
Çizgiler; zorlu, keskin, göz korkutucu!
Ön yargılar; yapamazsın, gidemezsin, başaramazsın!
Biz tutkularımız ışığında o çizgileri aşmaya cesaret ediyoruz! Peki ya siz hiç ön yargılara kulak tıkayıp o çizgiyi geçmeye cesaret ettiniz mi? Konfor alanı ve kalıplaşmış kariyer planları değil ÇİZGİNİN DIŞI diyorsan yerin burası!

Gençleri, sahip oldukları bilim ve teknolojiyi geliştirerek dünyanın problemlerine çözüm bulmaya teşvik eden ve onlara girişimcilik ruhunu aşılayan İTÜ Girişimcilik Kulübü ‘’Bırak Tutkun Geleceğin Olsun!’’ vizyonu ile bu sene Çizginin Dışındakiler IV’ü gerçekleştiriyor.

Çizginin Dışındakiler Nedir?
6-7 Mart 2021 tarihlerinde bu sene 4.sü gerçekleştirilecek olan Çizginin Dışındakiler IV, kalıplaşmış kariyer hedefleri yerine kendi tutkularını gerçekleştirmek isteyen her yaştan insanın gerçek rol modellere tanık olmalarını sağlayan bir etkinliktir.

universite kulup

İTÜ Girişimcilik Kulübü Nedir?

İTÜ´de girişimcilikle ilgili gerek akademik düzeyde, gerekse öğrencilerin sosyal hayatlarında uygulamaya yönelik herhangi bir çalışmanın olmamasını çıkış noktası olarak gören İTÜ Girişimcilik Kulübü, 2006 yılından bu yana İTÜ’nün en aktif öğrenci oluşumlarındandır. Girişimcilik ekosisteminin gelişmesine katkı sağlayan İTÜ Girişim; üniversite öğrencilerine girişimcilik kültürü aşılayan, ekosistemin ihtiyaçlarına göre etkinlikler düzenleyip projeler geliştiren, güçlü işbirlikleri oluşturan, proje ve yarışmalara katılım gösteren uzmanlık kulübüdür.

Geçen Sene Çizginin Dışındakiler III Nasıldı?

2019 yılında SDKM sahnesinde 3.cüsü gerçekleşen Çizginin Dışındakiler III etkinliği , 600’den fazla öğrenciyi rol modellerle buluşturdu. Masis Aram Gözbek, Hakan Günday ve Ayşe Tükrükçü gibi farklı profillerden rol modeller, farkındalık yaratmak ve cesaretlendirmek amacıyla tecrübelerini ve hayat hikayelerini aktardılar.

Bu Sene Çizginin Dışındakiler Nasıl Olacak?

universite kulup etkinlik

Etkinlik bu sene içinde bulunduğumuz durumdan ötürü iki yarım gün şeklinde ve %100 online-live olarak gerçekleşecek. Alanında başarılı kişilerin hayat hikayeleri ve tecrübelerini dinleyip kendine “Ben ne yapmak istiyorum?” sorusunu sormaya hazır mısın?
• 7 ana “En Çizgi Dışı” kategoride motivasyon ödülü alacak rol modellerin hayat hikayelerine tanık olacağınız,
• Birçok şirketi yakından tanıyacağınız online fuaye alanı sayesinde kariyer yolculuğuna bir adım önde başlayacağın,
• 2020 yılının sağlık çalışanlarının bakış açılarıyla değerlendirileceği Sağlık Çalışanları Paneli’nin dahil olduğu,
• Discord sunucusunda çeşitli sürpriz hediye ve networking aktivitelerinin olacağı,
dopdolu iki günde sen de kendi çizgini çizmek istiyorsan hemen kayıt ol!

İTÜ Girişimcilik Kulübü
Web: http://www.itugirisim.org