DESTEK 2.0 Öğretmen Eğitimi

öğretmen eğitimi
Etkileşimli Sınıflar için Teknoloji ve Eğitim Konuşmaları

DESTEK 2.0 Daha Etkileşimli Sınıflar için Teknoloji ve Eğitim Konuşmaları

Koç Okulu öğretmenlerinin Türkiye’nin dört bir yanında görev yapan öğretmen ve öğretmen adaylarıyla gönüllü olarak bilgi ve deneyimlerini paylaştıkları bir platform olan D.E.S.T.E.K Projesi’nin ilkini sizlerle birlikte gerçekleştirdik. İkinci aşama olan D.E.S.T.E.K 2.0 Projemiz, 4 Nisan 2021, Pazar günü katılımcılarını bekliyor.

AMACIMIZ:
Pandemi nedeniyle okulların uzaktan eğitime geçmesi ile artık sınıf içi etkileşimi arttırmak için branşı ya da seviyesi ne olursa olsun, tüm öğretmenlerin öğretim yöntem ve tekniklerini yenilemesi, gözden geçirmesi, güncellemesi ve derslerini daha etkileşimli hale getirmesi gerekiyor.
Bu doğrultuda DESTEK projesi kapsamında bildiklerimiz ve tecrübelerimizi öğretmenden öğretmene ulaştırmak istiyoruz. Öğretmen ne kadar güçlü ve donanımlı olursa öğrencilerimiz o kadar güçlü ve donanımlı bir eğitime sahip olurlar.

PEKİ NEDEN?
“Pandemi döneminde çevrim içi dersler yapan öğretmenler olarak yine öğretmenlerin halinden en iyi öğretmenler anlar.” dedik ve bu projeyi başlattık.

HEDEFİMİZ:
Mümkün olduğu kadar çok öğretmene ulaşmak ve dolayısıyla hem öğretmenler, hem de öğrenciler için ufacık da olsa bir fark yaratmak istedik.

PROGRAM :
4 Nisan, Pazar 2021
Detaylı program çok yakında

YER :
Etkinlikler Zoom üzerinden gerçekleştirilecektir.

Tüm sorularınız için, destek@koc.k12.tr adresine mail atabilirsiniz.