Deneyap Teknoloji Atölyeleri Eğitmen Başvurusu Açıldı

Eğitmen Başvurusu
Deneyap Teknoloji Atölyeleri

DENEYAP Atölyeleri İçin Eğitmenlerimizi Arıyoruz
Yapay Zeka, Siber Güvenlik ve Enerji Teknolojileri alanında eğitim verebilecek eğitmenlerimizin başvurularını bekliyoruz.

 

Deneyap Teknoloji Atölyeleri Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Antalya, Çanakkale, Çorum, Elazığ, Gaziantep, Isparta, Kahramanmaraş, Kastamonu, Malatya, Rize, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Tokat ve Yozgat illerindeki eğitmenlerini arıyor.

Milli Teknoloji Hamlesi yolunda yarının teknolojisini üretecek gençleri yetiştirme hedefimizde bizimle birlikte olmak isteyen tüm eğitmenlerimizin başvurularını bekliyoruz. Enerji Teknolojileri eğitim süreci yüz yüze, Siber Güvenlik ve Yapay Zeka eğitim süreci çevrim içi olarak gerçekleşecektir.

Enerji Teknolojileri ve Siber Güvenlik Son Başvuru Tarihi: 28 Eylül 2022

Yapay Zeka Son Başvuru Tarihi: 23 Ekim 2022

Enerji Teknolojileri eğitmenlik başvuru süreçleri ve başvuru koşullarına ilişkin detaylara Eğitmenlik Şartnamesinden ulaşabilirsiniz.

Siber Güvenlik eğitmenlik başvuru süreçleri ve başvuru koşullarına ilişkin detaylara Eğitmenlik Şartnamesinden ulaşabilirsiniz.

Yapay Zeka eğitmenlik başvuru süreçleri ve başvuru koşullarına ilişkin detaylara Eğitmenlik Şartnamesinden ulaşabilirsiniz.

Eğitmen Başvuru Formuna ulaşmak için tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

3 × two =