Demokrasi 2013 için Dünya Forumu

Katılımcılar için çağrı: Demokrasi 2013 Dünya Forumu
[http://www.coe.int/en/web/european-youth-foundation] Avrupa Gençlik Vakfı Demokrasi için Dünya Forumu’nun 2013 baskısı (SÇD davet gençlik temsilcileri olan ) 27-29 Kasım tarihinde Strasbourg’da yer alan.
Forum’un ikinci baskısı kurum ve dijital çağda yeniden icat demokratik katılımı ile vatandaşlar yeniden bağlantı üzerinde durulacak.
Forumu olacak deneysel girişimleri ile ilgili tartışmalar ve yenilikçi fikirler oluşur , vatandaş sesleri yükseltmek ortak ilgi kurumların şeffaflık ve yanıt, yeniden odak artırmak ve karar alma ile ilgili daha fazla müzakere ve vatandaş etki sağlamak için hırs var. 18 30 yaş altı 40 genç katılımcı, birinde sakinleri Avrupa Kültür Sözleşmesi’nin 50 imza, yerel, bölgesel, ulusal veya Avrupa düzeyinde aktif gençlik sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, Avrupa Gençlik Dairesi Konseyi tarafından seçilecektir. İlgilenen katılımcılar [https://www.dropbox.com/ sunmalıdır . s/6oodbfvpt5f9vgb/WFD13_Expression_of_Interest.doc] Ağustos 2013 9 tarafından başvuru formu Kurulu, konaklama ve seyahat masrafları, Avrupa Konseyi tarafından karşılanacaktır. daha fazla bilgi edinin: https://www.dropbox.com/s/czz9eggt0q7hjx5/Call_for_Participants_WFD2013. pdf

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin