Değişim Elçileri Yaz Buluşması

Öğretmen
Öğretmen Ağı

Öğretmen Ağı’nı bir ağ yapan önemli bileşenlerden biri, her yıl ürettiklerimizi kutlayıp, bir sonraki seneye hazırlandığımız Yaz Buluşması’dır. Dönüp arkamıza baktığımızda, yıl boyu düzenlediğimiz yüzlerce etkinlik, onlarca adhokratik topluluk buluşması ve paneller, geliştirdiğimiz yaratıcı çözümler, hatta o çözümlerin derlendiği kitapçıklar, podcastler, videolar, hikâyeler görürüz. Her birini kutlar, bir sonraki seneyi düşünmeye ve planlamaya başlarız. Çeşitli illerden, farklı branş ve kademelerden yüzlerce Değişim Elçisi, Öğretmen Ağı paydaşları ve Destekçi Vakıflar olarak bir araya gelir, birbirimizden öğrenir, birlikte eğleniriz. Birlikteliğimizden güç alırız.

2020-2021 dönemini pandemi dolayısıyla evlerde geçirsek de, bir arada paylaşmaya ve üretmeye devam ettik. Bir önceki Yaz Buluşması’ndan bu yana, tümü dijital ortamda 12.000’den fazla kişinin katıldığı 64 temada 206 etkinlik gerçekleştirdik, 141 paydaş işbirliği geliştirdik.

Değişim Elçileri Yaz Buluşması, 3 Temmuz 2021 Cumartesi günü saat 13:00 ila 18:30 arasında düzenlenecek. 2021 Değişim Elçileri Yaz Buluşması’nda yalnızca Değişim Elçileri’ne özel olarak gerçekleştirilen oturumların yanı sıra, Öğretmen Ağı’na dahil olan, tabir-i caizse ağa takılan herkesin beslenebileceği alanlar da yarattık. Dileyen herkes, ücretsiz biletini alarak Yaz Buluşması’na katılabilir. Eğer çoktan biletinizi aldıysanız, Yaz Buluşması Alanı’nda görüşmek üzere!

attendify.co/jT05Z8L

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.