DASK Arkadaş Kulesi Yarışması

Bu kampanya, DASK (Doğal Afet Sigortaları Kurumu) ve Youth Republic Pazarlama ve Araştırma Hizmetleri A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.

Yarışmaya, 12.12.2011 saat 15.00 – 11.01.2012 saat 15.00 tarihleri arasında http://www.facebook.com/dask adresine girerek “DASK Arkadaş Kulesi” uygulamasında karşılarına çıkacak katılım formuna ad, soyad, e-posta, cep telefonu ve adres bilgilerini eksiksiz giren Facebook kullanıcıları katılabilecektir.

DASK Arkadaş Kulesi uygulamasında oyunun amacı, birbiri ardına düşen küpleri düzgün bir şekilde üst üste oturtarak en uzun kuleyi oluşturmaktır. Yarışmacının her oyunda 5 adet küpü kuleye oturtamayarak yere düşürme hakkı vardır. Beşinci küp de yere düştükten sonra oyun sona erer.

Kullanıcılar için yarışmaya katılmanın herhangi bir sınırı yoktur. DASK Arkadaş Kulesi oyununu her kullanıcının sınırsız oynama hakkı vardır.

Oyun ekranında üstteki değer üst üste koyulan küp sayısını, alttaki değer ise bu küpler sonucunda kazanılan puanı gösterir.

Yarışmacı oyunu birden fazla kez oynasa dahi oyundaki sıralaması, yaptığı en yüksek skora göre belirlenecektir.

Puan sıralaması yapılırken aynı yüksek puanı yapan birden fazla kişi olması durumunda, puanı daha önce alan kişi daha üst sırada olacaktır.

Yarışma sonucunda toplamda 1 adet Apple iPad 2 16 GB ve 10 adet iPod Shuffle 2 GB dağıtılacaktır.

Oyunda, bir aylık süre içinde tüm yarışmacılar arasından en yüksek puanı alan kişi Apple iPad 2 16 GB kazanacaktır. Oyunda kulesini 10 küp ve daha fazla yüksekliğe ulaştıran her onbininci (10000.) kişi ise Apple iPod Shuffle 2 GB kazanacaktır. Apple iPod Shuffle 2 GB kazanacak son katılımcı yüz bininci (100000.) kişi olacaktır.

Eğer oyun sonunda yeterli katılımcıya ulaşılamazsa, Apple iPod Shuffle 2 GB ödülleri, kulesini 10 küp ve daha fazla yüksekliğe ulaştıran katılımcılar arasından sondan başa doğru giderek dağıtılacaktır.

Kampanya boyunca, bir kişinin yalnızca bir kez hediye kazanma hakkı vardır. Kazanılan hak devredilemez ve nakde çevrilemez.

Katılım formunda ad, soyad, e-posta, cep telefonu ve adres bilgileri eksik olanlar ödül kazansalar dahi ödül hakları olmayacaktır.

 

Ödül kazanan yarışmacıların tümü, 13.01.2012 Cuma günü saat 16.00’da http://www.facebook.com/dask sayfasında duyurulacaktır.

Ödüller, kazananlar ilan edildikten itibaren, talihlilerin uygulamada verdikleri adreslere 21 iş günü içinde gönderilecektir. Yanlış verilen adresler sonucunda ulaşmayan ödüllerden DASK  sorumlu değildir.

Bu yarışmaya DASK, Youth Republic Pazarlama ve Araştırma Hizmetleri A.Ş, ilgili ajans çalışanları ve 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

DASK bu kampanyayı, önceden duyurmak koşulu ile istediği an sonlandırma veya yeni bir dönem için tekrarlama, uzatma, dilediği zaman ödüller dahil dilediği değişikliği yapma hakkını saklı tutar.

DASK ve Youth Republic Pazarlama ve Araştırma Hizmetleri A.Ş. kampanya boyunca ve sonrasında, uygulamada öngörülmemiş açıklar yoluyla veya herhangi bir şekilde haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıları, kampanya sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde hile yaptığı tespit edilen kişileri ya da haksız yollardan elde edilen her türlü işlem veya kazanılan ödülleri tespit etmesi durumunda, katılımcının bütün kampanya verilerini, ödül hakkını, üyeliğini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme ve kazananı değiştirme hakkına sahiptir. Ayrıca, bu kişiler hakkında yasal işlem başlatma hakkı saklıdır.

Katılımcıların, kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirmesi münhasıran DASK ve Youth Republic Pazarlama ve Araştırma Hizmetleri A.Ş. tarafından yapılacaktır.

Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta, DASK ve Youth Republic Pazarlama ve Araştırma Hizmetleri A.Ş.’nin kampanya uygulama kayıtları esas alınacaktır.

Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını, gizlilik politikasını ve katılım koşullarını peşinen kabul etmiş sayılır.