Dan Graham ve Corey McCorkle söyleşisi ve Protocinema sergisi

Protocinema ve Sabancı Üniversitesi işbirliğiyle Dan Graham – Corey McCorkle söyleşisi 15 Eylül 2011, saat 17:00 how to text my ex gf back ‘de Cezayir Hayriye Cad. N:12, Galatasaray’da yapılacaktır.

Dan Graham’ın sergisi ise 12 Eylül – 1 Ekim tarihleri arasında İnönü Cad. N:9A, Beyoğlu adresinde gezilebilir.

Graham’ın işlerindeki temel meselelerden bazıları, dile, müziğe, mimariye duyduğu ilgi ve mekanın toplumsal etkileşimi tanımladığı ve onun tarafından tanımlandığı yollardır. Protocinema, New York ve İstanbul’da yer değiştiren sergiler düzenleme deneyi olduğu için, anlam, yer, mekan ve izleyicinin birbirlerine geçişlerinin ortak bir önemi vardır. Graham’ın işlerini İstanbul’un merkezindeki Taksim Meydan’ın yakınındaki bir vitrinde sergilemesi, diyaloğunu kurumsal kapitalizmin kamusal mekanlarına verilen cevaplar etrafında genişletir.

PROTOCINEMA New York ve İstanbul arasında gezici sergiler yapan bir girişimdir. Sergiler sanatçıya özgü geçici ve/veya terk edilmiş alanlarda yapılmaktadır. PROTOCINEMA güncel sanatçılara yeni iş yapma ve eski işlerini sergileme fırsatını sunarken geniş bir kitle tarafından erişilebilmesine olanak sağlıyor.

how to text my ex gf back