Dalin İlköğretim Öğrencileri Arası Resim Yarışması

Dalin İlköğretim Öğrencileri Arası Resim Yarışması

Minik ressamlar, ‘‘Dünya Hayvanlarla Güzel” konusunu resmedecekleri yarışmaya istedikleri resim ve boya malzemesini kullanarak diledikleri kadar resimle katılabilecekler. Resimler 35 cm x 50 cm ölçülerindeki resim kağıdına yapılacak.

Resimlerin arkasının sağ alt köşesine yarışmacı bilgi formu tam olarak doldurularak yapıştırılmalıdır. (Öğrencinin; adı, soyadı, doğum tarihi, okulu, sınıfı, okul-ev adresleri, cep telefonu, e-mail adresi, okul ve ev telefon numaraları; Öğretmenin / Velinin adı, soyadı, ve imzası açık olarak yazılmalıdır. Bilgi formu üzerindeki orjinallik belgesi doldurulmalıdır.)

Yarışmaya katılanların resimlerini en geç 10 Nisan 2011 tarihine kadar ‘’Dünya İşleri İletişim Ajansı- Asmalımescit Mah. Oteller Sok. No:9 D:2  Beyoğlu-İstanbul PK 34430” adresine göndermeleri gerekiyor.

Toplu eser gönderimi yapılan okulların, resimlerle beraber Okul müdüriyete veya resim öğretmeni tarafından katılımcı öğrenci listesi ve toplam resim sayısının da ayrı bir belgeyle göndermesi gerekmektedir.

Yarışma sonucu Nisan ayında belirlenecek olup, 23 Nisan 2011 tarihinde www.dalin.com.tr ve Ulusal Gazetelerden duyurulacaktır.

Dereceye giren minikleri ise birbirinden güzel hediyeler bekliyor. Birinciyi Amerika Disney Hayvanat Bahçesi Seyahati, üstelik iki ebeveyni ile birlikte. İkinciyi Sony Playstation 3, üçüncüyü ise MP3 Player bekliyor. Ayrıca en çok resim gönderen 3 okula Dalin tarafından resim atölyesi yapılıyor.

Dalin, miniklerin hayal kahramanlarını bekliyor!

Ayrıntılı bilgi için; www.dalinresimyarismasi.com‘a  bakabilirsiniz.