Cyber Defensive Forum Finance 2017

Cyber Defensive Forum Finance 2017

İstanbul Aydın Üniversitesi-AFCEA (Armed forces communication and electronics association) ve USGF (Uluslararası Siber Güvenlik Federasyonu) partnerliği ile CYDEF tarafından düzenlenecek olan CYDEF-F2017 Cyber Defensive Forum Finance 2017 organizasyonu, finansal siber güvenlik alanında faaliyet gösteren tüm ilişik sektör çalışanlarını bir araya getirecek.

Bankacılıkta ve finansal sektörlerin tümünde faaliyet gösteren yazılım, sigortacılık, bankacılık, fintech ve danışmanlık firmalarını bir araya getirecek olan CYDEF F-2017, 2-3 aralık tarihlerinde 1000 kişiyi ağırlayacak.

B2b ve c2b görüşmelerin de olacağı isimler,alibaba.com Türkiye Operasyon Yöneticisi Emrah Alp Cora, MaxCDN kurucusu David HENZEL, ISO27001 bankacılıkta siber güvenlik uzmanı Diorela Prisacaru, NSA’in web based uygulamalarında açıkları avlayan STM bünyesinden siber güvenlik uzmanı Kürşat Oğuzhan Akıncı, Kaspersky Lab, bilişim hukuku uzmanı Av. Ceyda Akaydın, futurist ve ekonomist Ramazan Kurtoğlu gibi nice isimlerin bulunacağı CYDEF F2017 çerçevesinde bankacılıkta ve finansal sistemlerde siber güvenlik iki gün sürecek etkinlik dahilinde sosyal ve teknik olarak bir çok noktada tartışılacak.

Program için tıklayınız

Konuşmacılar için tıklayınız

Tüm konuların panelistler tarafından tartışılacağı CYDEF F2017 için koltuğunuzu garanti altına alın: