CreaTECH+

İYTE İnovasyon Topluluğu, okulumuz İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü’nde kurulmuş olan sürekli yenilik esaslı; daha aktif, etkili ve profesyonel çalışma amaçlayan bir topluluktur. Bu amaç doğrultusunda 14 – 15 Mart 2017 tarihlerinde okulumuz İYTE’de gerçekleşecek olan CreaTech+ etkinliğimizle ilke edindiğimiz yenilikçilik alanındaki farkındalığı bir adım öteye taşımayı hedefliyoruz.

Bu etkinlik saysesinde Türkiye’nin geleceğini oluşturacak olan bizlerin yani orta öğretim, lisans ve lisansüstü öğrencilerin başarılı şirketlerle bir araya gelmesini ve bu buluşma aracılığıyla öğrencilere girişimcilik ruhunun aşılanmasını hedefliyoruz.

İnovasyonun ana unsurlarından olan teknoloji ve mühendisliğin ön planda olacağı etkinliğimizde eş zamanlı olarak panel, seminer ve workshoplar, “Nasıl yaptım?” sunumları ve konusunda uzman kişilerle yapacağımız sunumlar düzenlenecektir. Ayrıca etkinlik boyunca şirket ve öğrenci standları kurulacak, etkinlik enteraktif bir şekilde sürdürülecektir. İçinde İzmir Teknoloji Geliştirme Bölgesi, İnovasyon Merkezi, Atmosfer Teknoloji Transfer Ofisi bulunduran kampüsümüzde CreaTECH+ etkinliğini gerçekleştirirken sizi aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Etkinlik facebook sayfası:https://www.facebook.com/events/393709017662185/

Createch+ Katılım Formu için Tıklayınız