CreaTECH+ 2018

Bu yıl topluluğumuz tarafından okulumuzda dördüncüsü gerçekleştirilecek olan Createch+
etkinliğimizle, ilke edindiğimiz “yenilikçilik alanında farkındalık” ile ilgili yaptığımız çalışmalara bir yenisini daha ekleyeceğiz. Temel olarak Createch+’ı öğrenci-şirket buluşması olarak tanımlayabiliriz. Bu buluşmada şirketleri ve öğrencileri birleştirecek ortak bir platform oluşturmak, öğrenci arkadaşlarımıza girişimcilik ruhunu aşılamak, olası fikir ve projeler için değerlendirme ortamı yaratmak ve sektör hakkında öğrenci arkadaşlarımızın bilgi sahibi olmasını sağlamak temel hedeflerimizdir. Enstitümüz bünyesinde bulunan öğrencilerin yanı sıra ulusal çapta orta öğretim, lisans ve lisansüstü öğrencilerine
hitap edecek olan bu etkinlikte sizi ve kurumunuzu aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

İnovasyonun ana unsurlarından olan teknoloji ve mühendisliğin ön planda olacağı etkinliğimizde eş zamanlı olarak konusunda uzman kişilerle yapacağımız çeşitli sunumların dışında workshop, seminer ve paneller, “Nasıl yaptım?” sunumları düzenlenecektir. Ayrıca etkinlik boyunca şirket ve öğrenci stantları kurulacak, etkinlik interaktif bir şekilde sürdürülecektir. İçinde İzmir Teknoloji Geliştirme Bölgesi, İnovasyon Merkezi, Atmosfer Teknoloji Transfer Ofisi bulunduran kampüsümüzde CreaTECH+ etkinliğini gerçekleştirirken, sizin fikir ve tecrübeleriniz en büyük destekçimiz olacak.

Workshop, Seminer ve Paneller
* Teknoloji ve inovasyon alanındaki gelişmeler temel alınarak workshoplar düzenlenecek.
* Sektörde kullanılmış, kullanılan ve halen geliştirilen inovatif projeler öğrenci arkadaşlarımıza aktarılacak.
* Sektörün yeni devrimi olarak adlandırılan Endüstri 4.0 hakkında seminerler düzenlenecek.

Nasıl Yaptım?
* Girişimci ve üretken arkadaşlarımızın projelerinde karşılaştıkları zorlukları, yaşadıkları başarısızlıkları ve sonrasında hayata geçirdikleri hayallerini dinlemenin öğrenci dostlarımızın motivasyonunu arttırmasını amaçlıyoruz.
* Yaratıcı ve yenilikçi fikirlere sahip olan birey ve ekiplerin destek almak için nasıl bir yol izlemeleri ile ilgili sunumlar gerçekleştirilecektir.

Etkinlik Kayıt Formumuz : https://goo.gl/forms/04Vi7aCMHntRT8vP2

Facebook Etkinlik Linkimiz : https://www.facebook.com/iyteinovasyontoplulugu/

Etkinlik WEB sitemiz : http://createch.iyteinovasyon.com/createch2018

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.