Congreconomics, 1. İktisadi Bilimler Zirvesi (Öğrenci Kongresi)

Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi, ülke çapında ekonomi alanında çalışmalar yapan öğrencileri desteklemek ve bu alanda ki bilimsel çalışmaları artırmak amacıyla 14- 15 Mayıs’ta öğrenci kongresi düzenleyecektir.

Congreconomics, 1.İktisadi Bilimler Zirvesi (Öğrenci Kongresi), bilimsel amaçlarla oluşturulan, öğrencilerin kendilerini ifade etmeleri ve çalışmalarını sunmaları için uygun altyapı ve akademik destek sağlayan, ayrıca tamamen ücretsiz olan bir kongredir.

Katılımcı kitleleri ise, İktisat Fakülteleri, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri, Siyaset Fakülteleri, İşletme Fakülteleri öğrencileri başta olmak üzere, Türkiye’de eğitim gören tüm değişim öğrencileri (Erasmus+, Mevlana, …) ve ekonomi alanına ilgi duyan lisans ve yüksek lisans öğrencileridir.

Üniversitelerde ekonomi alanlarında öğrenim gören ve bu alanlara ilgi duyan lisans ve yüksek lisans öğrencileri, değerli öğretim üyeleri, kamu ve özel sektör temsilcileri ayrıca sivil toplum kuruluşları; Congreconomics, 1.İktisadi Bilimler Zirvesi’ne( Öğrenci Kongresi) davetlidir.

Kongre son özet gönderim tarihi yaklaşmaktadır: 27 Mart 2015

Detaylı bilgi için lütfen, Congreconomics İnternet Sitesi ile ilgili link bilgisi aşağıda verilmiştir: iktisat.kongre.marmara.edu.tr

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.