Comenius Asistanlığı 2011 Yılı Başvuruları Başlamıştır

Son başvuru tarihi 31 Ocak 2011. Başvuru Formunu doldurmadan önce 2011 Ulusal Teklif Çağrısını ve Başvuru Kılavuzunu mutlaka okuyunuz. Tüm bu konularda detaylı bilgi için www.ua.gov.tr ‘den ve İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü Projeler Koord. Ekibi’nden ( AB Projeleri) destek alabilirsiniz.

 

3- Son başvuru tarihi 21 Şubat 2011 Cuma günü olan Comenius 2011 yılı Okul Ortaklıkları başvuru formu yayınlanmıştır. Ekte başvuru formunu bulabilirsiniz. Bu konu hakkında detaylı bilgi için www.ua.gov.tr ‘den ve İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü Projeler Koord. Ekibi’nden ( AB Projeleri) destek alabilirsiniz.

4- Son başvuru tarihi 21 Şubat 2011 Cuma günü olan Leonardo Da Vinci Partnerships – Ortaklıklar projeleri 2011 yılı için başvuru formu yayınlanmıştır. Ekte başvuru formunu bulabilirsiniz. Bu konu hakkında detaylı bilgi için www.ua.gov.tr ‘den ve İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü Projeler Koord. Ekibi’nden ( AB Projeleri) destek alabilirsiniz.

5- Son başvuru tarihi 28 Şubat 2011 Cuma günü olan Leonardo Da Vinci TOI – Yenilik Transferi projeleri 2011 yılı için başvuru formu yayınlanmıştır. Ekte başvuru formunu bulabilirsiniz. Bu konu hakkında detaylı bilgi için www.ua.gov.tr ‘den ve İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü Projeler Koord. Ekibi’nden (AB Projeleri) destek alabilirsiniz.

6- 4 Şubat 2011 Cuma günü son başvuru tarihi olan Leonardo Da Vinci Hareketlilik – Mobility projeleri taslak 2010 yılına ait olan başvuru formu yayınlanmıştır. (2011 yılı başvuru formu henüz yayınlanmamıştır, yeni form yayınlanana kadar çalışmalarınızı eski form üzerinden yürütebilirsiniz. Kesinlikle 2010 yılı LdV Mobility -Hareketlilik başvuru formuyla bu yıl müracaat etmeyiniz. ) Bu konu hakkında detaylı bilgi için www.ua.gov.tr ‘den ve İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü Projeler Koord. Ekibi’nden (AB Projeleri) destek alabilirsiniz.