COME WHOEVER YOU ARE PROJESİ KAPANIŞINI MUHTEŞEM BİR WEBİNAR İLE YAPTI

Almanya, Arnavutluk, Azerbaycan , Bulgaristan , Gürcistan , İtalya , Litvanya, Portekiz, Romanya , Ürdün  ve Türkiye olmak üzere, toplamda 11 ülkenin ortak çalıştığı projede, 19 öğretmen 145 öğrenciye mentörlük yaparak  çalışmalarda bulundular.

Projede sevginin, saygının, hoşgörünün ön plana çıkarılarak öğrencilere verilen çeşitli görevlerle,  birbirlerine değer veren ve birbirlerine saygı duyan bireyler olarak yetişmelerini amaçlanmıştır.  Proje çalışmasında Mevlana’nın  öğretilerinden ve hayatından kesitler alınarak öğrenciler tarafından bu değerlerin benimsetilmesi; okulda, evde ve bulunduğu her ortamda birbirini seven, hatalarını yüzüne vurmayan, incitmeyen, paylaşma ve yardımlaşmaya önem veren, öfke, kibir, kin duygularının yerine sevgi, saygı ve hoşgörüyü hayatının merkezine koyan bireyler olarak hayata dahil olmaları amaçlanmıştır.

Toplamda 4 ay süren proje çalışmasında belirli periyodlarla yapılan öntest, gelişim ve  sontest analiz sonuçları projenin amaç ve hedeflerini yerine getirdiğini işaret etmektedir. 29. Ocak.2021 tarihinde yapılan kapanış webinarında hem eğlence, hem de ölçme değerlendirme amacıyla yapılan kahoot etkinliğinde öğrencilerin sorulara verdikleri isabetli doğru cevaplarda anket analizlerini doğrular niteliktedir.

Proje ekibine başarılar diler, bu tür projelerin sayısının artmasını dileriz.

Proje sergisi için lütfen linki tıklayınız.

https://www.emaze.com/@AOTOTTZOQ/come-whoever-you-are

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

16 − 6 =