Çok Güzel Moleküller Bunlar 2011

“Çok Güzel Moleküller Bunlar” hayal gücüne ve temel kimya bilgisine dayanan bir molekül tasarım yarışmasıdır. Yarışmada uyulması gereken tek kural bağ sayılarıdır. Çizimler bilgisayar ortamında çizim ya da grafik tasarım programları kullanılarak ya da el ile çizilerek yapılabilir. Yarışma, bireysel olarak herkesin katılımına açıktır ve yarışmacılar birden fazla çalışma ile katılabilirler.

ODTÜ Kimya Topluluğu tarafından 2008–2009 döneminde başlatılan yarışma, 2009-2010 döneminde Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Kimya Kulübü, Uludağ Üniversitesi Kimya Topluluğu, İstanbul Teknik Üniversitesi Kimya Topluluğu ve Pamukkale Üniversitesi Kimya Kulübü’nün de katkıları ile gerçekleştirilmiştir.

Bu sene üçüncüsü düzenlenecek olan yarışma, ODTÜ Kimya Topluluğu başta olmak üzere Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Kimya Kulübü, Bilkent Üniversitesi Kimya Kulübü ve İstanbul Teknik Üniversitesi Kimya Topluluğu’nun katılımı ile 27 Aralık 2010 – 27 Şubat 2011 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

Yarışmamıza başvurmak için aşağıdaki mail adresine belirtilen bilgilerinizi göndermeniz yeterlidir.

basvuru@cokguzelmolekullerbunlar.org

İsim, Soyisim
Katıldığınız Okul
Telefon Numaranız
Mail Adresiniz
Hediyelerin Gönderilebilmesi İçin Adresiniz

Çizimlerinizi bizlere bilgisayar ortamında kimya ile ilgili bir program kullanarak veya elinizle çizerek tarayıcı vasıtası ile resim dosyası olarak göndereceğiniz maile ekleyip gönderebilirsiniz.

Son Katılım Tarihi: 27 Şubat 2011

Tüm katılımcılara başarılar dileriz…