Çocuklar için Kodlama Eğitimi Başlıyor

Çocuklar Kodlama
Kodlama Eğitimi

Yarını Kodlayanlar Projesi Çocuklar için Scratch Eğitimi
Yarını Kodlayanlar Projesi kapsamında 7-14 yaşları arasındaki çocuklar için çevrim içi Kodlama Eğitimi düzenliyoruz.

Siz de kod öğrenmenin keyfine vararak başka bir dünyanın kapısını aralamak istiyorsanız çevrim içi Kodlama Eğitimi’ne hemen başvurun!

Türkiye Vodafone Vakfı ve Habitat, Türkiye’nin dijital dönüşümüne öncülük etmek ve genç nesilleri eğitimle güçlendirerek kodlama bilincini yaymak için bir araya geldi.

“Yarını Kodlayanlar” projesindeki eğitimler sayesinde çocuklarımız sadece teknoloji tüketicisi olmayıp yeni teknoloji ya da dijital eser yaratmanın yollarını öğrenecek. Bu yönüyle kodlama, liderliğini yaptığımız Dijital Dönüşüm vizyonuyla da doğrudan örtüşüyor.

Proje kapsamında vereceğimiz eğitimlerde çocuklara 4 temel değeri öğretmeyi hedefliyoruz: hayal et, tasarla, yap ve paylaş. Bu değerler, “kendin yap” kültürünün de temelini oluşturuyor. Yeni fikirler her zaman hayal etmekle başlar. Çocuklarımızın hayal gücünü harekete geçirmeyi hedefliyoruz. Onlara hayal ettikleri düşünceleri tasarlama imkânı sunuyoruz.

Eğitim Tarihleri ve Süresi:

16 Eylül 2022, saat 20:00-22:00
23 Eylül 2022, saat 20:00-22:00
30 Eylül 2022, saat 20:00-22:00
Eğitim ile ilgili bilgiler:

Eğitimimiz uygulamalı bir eğitim olacağı için çocuklarımızın izler değil yapar pozisyonda olabilmeleri için eğitimde bilgisayar ve/veya tablet kullanmalarını öneririz.

Eğitimler çevrim içi gerçekleştirilecektir ve 1 günlüktür. Lütfen eğitim için tarih ve katılacağınız saat bilgisi için formu doldurunuz.

Eğitimimiz kontenjanla sınır olup, yalnızca olumlu durumda dönüş sağlanacaktır. Yoğunluk sebebiyle seçtiğiniz eğitim tarihlerinde mesaj gelmeme durumunda endişe etmeyin, ileri tarihte de olsa çocuklarımızı eğitime dahil edeceğiz.

Eğitime dair her türlü sorunuzun cevabını almak için [email protected] adreslerine e-posta atabilirsiniz.

Yarını Kodlayanlar Projesi Online Kodlama Eğitimi Başvuru Formu
Eğitimimiz 7-14 yaşındaki çocuklarımız içindir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

3 × 4 =