Doğa Koleji & Ormanve Su İşleri Bakanlığı işbirliği ile düzenlenen 22 Mart Dünya Su Günü Resim Yarışması için başvurular başlamıştır. İlköğretim okulları 3. ve 4. sınıf öğrencileri arasında düzenlenen yarışmanın konusu “Çocuk Gözü İle Su – Hayat Kaynağımız Su”
İlöğretim okulları 3. ve 4. sınıf öğrencileri arası
Yarışma Takvimi: 4 Şubat – 10 Mart 2013
Sonuçların duyurulması : 22 Mart 2013
Resim Sergisi: 21 Mart 2013 ATO Congresium
Katılım Şartları:
· Resimler, A3 (29.5 cm x 42 cm) resim kâğıdına pastel boya tekniği ile yapılacaktır.
Bunların haricindeki, ölçü ve tekniklerle yapılacak olan çalışmalar değerlendirmeye alınmayacaktır.
· Resimlerin arka yüzüne, öğrenci ve resim öğretmeninin adı soyadı, okulu, sınıfı, numarası, açık adresi, ulaşılabilecek okul, ev ve cep telefonları mutlaka yazılacaktır.
· Resim, paspartu ve çerçeve yapılmadan, sertleştirilmiş ambalajlarda paketlenerek gönderilecektir.
Ödüller:
Birincilik Ödülü : Çamtepe Ekolojik Yaşam Kültürü TATUTA Çiftliği’ nde 2 gece 3 gün gezi katılımı ve Saat
İkincilik Ödülü : Çamtepe Ekolojik Yaşam Kültürü TATUTA Çiftliği’ nde 2 gece 3 gün gezi katılımı
Üçüncülük Ödülü : Boya Seti
FINDIKZADE İLKOKULU 3. SINIF ÖĞRETMENİYİM.
YARIŞMA SONUÇLARI İLE İLGİLİBİLGİLENMEK İSTİYORUM
ÖĞRENCİLERİM MERAK İÇİNDE…
TEŞEKKÜRLER
Merhaba Öğretmenim, yarışma sonuçları aşağıda yer almakta bilginize.
Doğa Koleji & Orman ve Su İşleri Bakanlığı işbirliği ile gerçekleştirilen “Çocuk Gözü İle Su” resim yarışması sonuçlanmıştır. Yarışmaya katılan bütün öğrencilerimizi tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.
1.’lik Ödülü; Ali Gümüş – Ezgililer İ.Ö.O. – Atakum – Samsun
2.’lik Ödülü; Serhat Uslu – Karşıyaka Özel Takev İlkokulu – İzmir
3. lük Ödülü; Duru Alanyalı – Mev Koleji Özel Güzel Bahçe İlkokulu – İzmir
SERGİLENEN RESİMLER:
AYÇA GÜRÇEK
NECATİBEY İ.Ö.O
İZMİR
FATİH OĞUZ
ÖĞRETMEN KUBİLAY ORTAOKULU
YENİMAHALLE – ANKARA
IRMAK MALAKOĞLU
ÖZEL BEYKENT KOLEJİ
EZEL KÜLTER
REKABET KURUMU İLKOKULU
ŞIRNAK
DOĞA AYBÜKE VAROL
YAĞMUR CAN
ÖZEL ALTINYILDIZ KOLEJİ
BEDRİYE NUR DEMİR
SEVGİ FERİT AKIN ORTAOKULU
İKBAL KARAİBRAHİMOĞLU
ÖZEL AKEV İ.Ö.O.
ANTALYA – KEPEZ
GÖKSU NAZ ATALAR
TRABZON DUMLUPINAR İ.Ö.O.
TRABZON
İLYAS BURSAL
YATILI BİLGE ORTAOKULU
TUTAK – AĞRI
BERKER AKKAŞ
MEV KOLEJİ – GÜZEL BAHÇE İ.Ö.O.
İZMİR
BERKE TAYLAN TURGUT
MEV KOLEJİ – GÜZEL BAHÇE İ.Ö.O.
İZMİR
RABİA ÖLGÜN
ÖZEL SUNGURBEY İ.Ö.O
NİĞDE
YAĞIZ EFE DİKER
KARŞIYAKA ÖZEL TAKEV İLKOKULU
KARŞIYAKA – İZMİR
MELDA ÇİFTÇİ
ÖZEL ALTINYILDIZ KOLEJİ
NEVŞEHİR
YASİN ARDAHAN SAKMANLI
ESENŞEHİR İ.Ö.O.
ÜMRANİYE – İSTANBUL
EKİN TUNA TATAR
KONAK – İZMİR
ZEYNEP SILA CİMİNLİ
YAVUZ SELİM İLKOKULU
ERZİNCAN
ALP NAMDER
KARŞIYAKA ÖZEL TAKEV İLKOKULU
KARŞIYAKA – İZMİR
SEMİH RUTKAY ALŞEN
100. YIL İLKOKULU
AKÇAABAT – TRABZON
ZEYNEP DERİN ÖNENÇ
MEV KOLEJİ – GÜZEL BAHÇE İ.Ö.O.
İZMİR