Coca-Cola İçecek Hackathon

Challenge: Coca-Cola İçecek’in yeni B2B portali CCINext için, hem son kullanıcının, hem de CCI’ın ihtiyaçlarını karşılayacak yeni özellikler geliştirilmesi. Web ve/veya mobil geliştirilecek bu çözümler, Beacon, Apple Square vb gibi son teknoloji çözümleriyle entegrasyon gerektiren çözümler de olabilir.

Challenge: Define new feature for CCINext (Coca-Cola İçecek B2B online portal) that would serve CCI and customer needs. Both web and app features are possible. Feature may also include integration with innovative technology solutions (e.g. beacon, Apple Square etc.)

Yılın En Serin Hackathon’una geri sayım başladı!
Coca-Cola İçecek Hackathon’u 3-5 Mart 2017 tarihinde gerçekleşiyor.
(scroll down for English)
CCI Hackathon’a ilginiz için teşekkür ederiz.

Bu hareketli haftasonu boyunca, Coca-Cola İçecek tarafından sunulan bir probleme (challenge) çözüm bulmaya çalışacağız. Lütfen unutmayın, bu bir ön başvuru formudur, Hackathon’a katılacak ekip sayısı sınırlı olabileceğinden bir eleme yapılması gerekmektedir. Ön eleme sonucunda Hackathon’a katılacak ekiplere daha detaylı bilgi verilecektir. Etkinlikle ilgili en güncel bilgileri her zaman websitemizden takip edebilirsiniz.

Ödüller:
1. Ekip: 10,000 TL
2. Ekip : 6,000 TL
3. Ekip: 3,000 TL

Ekipler en az 3, en fazla 7 kişi olabilir. Her ekipte yazılımcı, tasarımcı ve pazarlamacıların olmasını öneriyoruz.
Eğer bir ekibiniz yoksa üzülmeyin. Hackathon için seçilirseniz, ekip bulmanıza yardımcı olacağız. Hackathon sonunda jüri bir “MVP”, yani çalışan bir demo görmek isteyecektir. Ekiplerinizi bunu hazırlamaya yönelik kurmanızı öneririz.

https://ccihackathon.splashthat.com/