Çevrim İçi Yapay Zeka ile STEM Projeleri Eğitimi

STEM Projeleri Eğitimi
STEM Projeleri Eğitimi

STEM projeleri eğitimi, öğrencilerin STEM alanlarında bilgi ve becerilerini uygulamaya koymalarına olanak tanıyan bir öğrenme şeklidir. Projeler genellikle gerçek dünyadan bir sorunu veya sorunu ele alır ve öğrencilerin araştırma, planlama, prototipleme ve değerlendirme gibi becerileri geliştirmelerini gerektirir.

YÖM Eğitim Vakfı’nın ücretsiz etkinliği olan “YÖMEV Çevrim İçi Yapay Zeka ile STEM Projeleri Eğitimi “ni duyurmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

YÖMEV Çevrim İçi Yapay Zeka ile STEM Projeleri Eğitimi

YÖM Eğitim Vakfı olarak yeni bir eğitimin duyurusunu yapmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

“YÖMEV Çevrim İçi Yapay Zeka ile STEM Projeleri Eğitimi” 17 Ocak Çarşamba günü saat 20.00’de gerçekleşecektir.

Bu eğitimde:

STEM Eğitimi ve Teknoloji Entegrasyonu
STEM Eğitiminde Yapay Zeka Teknolojilerinin Önemi
Yapay Zeka ile STEM Projeleri Geliştirme

gibi kavramlarından başlayarak, öğrencilerin bu teknolojiyi anlamalarına ve uygulamalarını görmelerine olanak tanıyacak pratik projelere kadar bir dizi etkileşimli etkinlik bulunmaktadır. Bu sayede, öğrencilerin merakını ve öğrenme isteklerini artırmayı ve yapay zekanın farklı alanlarda nasıl kullanılabileceğini keşfetmelerini sağlamayı amaçlıyoruz.

Eğitim içeriğimiz, disiplinler arası bir yaklaşım benimseyerek tüm öğretmenlere açık ve anlaşılır bir şekilde sunulacak.

Eğitmenler:

Kayhan KARLI
YÖM Grup Kurucusu

Gizem YILMAZ
Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Uzmanı

 

Tarih: 17 Ocak Çarşamba

Saat: 20.00

Eğitimimiz YÖMEV Projeler Koordinatörü Tolga Ülman moderatörlüğünde ve Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Uzmanı Gizem Yılmaz eğitmenliğinde gerçekleşecektir.

Eğitime kayıt olmak için aşağıda yer alan linki tıklayabilirsiniz.