Case Yıldız’20 Vaka Analizi Yarışması

Vaka Analizi Yarışması
Case Yıldız

Case Yıldız, 28-29 Aralık’ta gerçekleşecek olan ulusal vaka analizi yarışmasıdır. Bu yıl online gerçekleşecek olan Case Yıldız’da;

  • Farklı sektörleri konu alan vaka oturumları
  • Networking oturumları
  • Workshoplar
  • Üst düzey yönetici ve akademisyenlerden oluşan jüri kadrosu
  • Alanında uzman jürilerden feedback alma şansı
  • Nakit para, firmalardan staj, MBA ve daha bir çok farklı eğitim ödüllerinin yanında çeşitli ödüller ve sürpriz sunar.

Başvurular bireysel olarak yapılacak olup, katılımcılar her vakada farklı insanlarla grup olacaktır.

İki aşamalı gerçekleşecek eleme sürecinde ilk aşamada CV gönderecek olan katılımcılar, ikinci aşamada mini vaka çözdükten sonra yarışmaya katılmaya hak kazanabilecekler.

Her vaka sonucu kazanan takımın aldığı puanlar, gruptaki yarışmacıların bireysel olarak hanelerine işlenmekte ve yarışma genelinde hanesine en çok puan yazdıran ilk üç yarışmacı Koç Üniversitesi’nden CEMS MIM Yüksek Lisans Programına burs ve büyük ödüllerin sahibi olacaktır.

Case Yıldız’20 Türkiye’nin farklı üniversitelerinden seçkin öğrenci kitlesiyle sektörde lider şirketleri ve alanında uzman jürileri bir araya getirecek. Bunun yanında farklı sektörlerden vakalarla katılımcılarının bu alanlardan hangisinin kendisine daha uygun olduğunu keşfetmelerini sağlayacak. Sosyal yeteneklerinin gelişmesinin yanında iş hayatı hakkında fikir edinmelerini, sektörde öncü firmaların yöneticilerinden tecrübelerini dinleme fırsatı oluşturacak.

Son başvuru tarihi 22 Aralık! üzerinden başvurmayı unutmayın!