Case Hunter Ödüllü Vaka Analiz Yarışması

Vaka Analiz Yarışması
Vaka Analiz Yarışması

İstanbul Bilgi Üniversitesi Bilgili Girişimciler Kulübü tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan Case Hunter Vaka Analiz Yarışması’nın kayıtları başladı!

İş dünyasında karşılaşabileceğin durumlara yönelik hazırlanan vaka çalışmaları ile kendini geliştirebilir, okulda öğrendiklerini pratiğe dökme fırsatı elde edebilir; takımın ile muhteşem ödülleri kazanma şansı yakalayabilirsin.

Başvuru dönemi 6 -17 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek olan Case Hunter Vaka Analiz Yarışması’na aşağıdaki kriterleri karşılıyorsan başvurabilir; 2-3 kişilik ekipler hâlinde yarışmaya katılabilirsin.

18-19 Mayıs tarihleri arasında online olarak gönderilecek ön eleme vakasını çözen ekipler arasından ön eleme destekçisi firmanın yetkilileri tarafından yapılacak değerlendirme sonucunda finale kalan ekipler belirlenecek.

Finale kalan 10 takım, 25-26 Mayıs tarihlerinde İstanbul Bilgi Üniversitesi Santralistabul Kampüsü’nde gerçekleşecek olan büyük finalde buluşacak.

25-26 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek finalin ilk gününde finalist olarak sertifikalı eğitimler, case study çalışmaları, interaktif workshoplar ve sürpriz ödüllü aktivitelere katılabilirsin!

Uzman jüri ve mentorlerin katılımı ile gerçekleşecek finalin ikinci gününde, final destekçisi olan firmanın sağladığı vakayı başarıyla çözen 3 ekip büyük ödüllerin sahibi olacak.

Case Hunter Vaka Analizi Yarışması İçin:

• Mühendislik Fakültesi(İşletme, Endüstri, Yazılım, Bilgisayar, Makine, Matematik, Elektrik, Elektrik-Elektronik Mühendislikleri)

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi /İşletme Fakültesi ve

Sosyal Bilimler Fakültesi( Uluslararası İlişkiler Bölümü) ‘nde okuyan,

• 3. sınıf öğrencisi, 4. Sınıf öğrencisi olan,

• 2-3 Kişilik ekipler halinde takımını kurmuş,

Tüm adaylarımızın 17 Mayıs 2024 saat 23.59’a kadar başvurularını bekliyoruz!

Case Hunter Ödüllü Vaka Analiz Yarışması Başvuru Formu

https://www.instagram.com/bilgiligirisimciler/