Çamoluk Eğitim Vakfı Lisans, Yüksek Lisans, Doktora Burs Başvuruları

Burs

Çamoluk Eğitim Vakfı

Bursiyer Adaylarının Kişisel Verilerin İşlenmesine Yönelik Bilgilendirilmesi Hakkında;

1) Çamoluk Eğitim Vakfı; bursiyer adaylarından edindiği kişisel verileri 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) ve sair mevzuat çerçevesinde Bursiyer adayına gerekli hizmeti sağlıklı biçimde sunmak maksadıyla yasal hak ve yükümlülükler kapsamında işlemeyi, gerektiğinde aktarmayı ve ilgili verilerin işlenmesinin sona ermesi halinde ise imha etmeyi kabul ve beyan eder.

2) Vakıf, yukarıda anlatılan amaca yönelik çalışmalar doğrultusunda KVKK md.5.2 ve 6.2 gereği kişisel verilerin elde edilmesi, işlenmesi ve imha edilmesi süreci ile ilgili olarak Bursiyer adayının açık rızasını talep etmektedir.

3) Bursiyer adayı; Çamoluk Eğitim Vakfı (Vakıf) ile paylaştığı kişisel veri veya özel nitelikli kişisel verilerinin Vakıf ile kurduğu ilişki kapsamında; kurduğu ilişkinin amacı ile bağlantılı olarak bilgilendirme yapılması ve iletişim kurulması için, kurulan ilişkiden doğan edimlerin ifa edilmesi ve yükümlülüklerin yerine getirilmesi için, Vakfın yürüttüğü faaliyetler ile ilgili bilgi verilmesi için, ilgili idari veya adli makamlar tarafından getirilen yükümlülüklerin karşılanması için ve istatistiksel veya bilimsel araştırma için toplanmasına, kullanılmasına, açıklanmasına, aktarılmasına ve işlenmesine mevzuat kapsamındaki hakları saklı kalmak kaydı ile açıkça izin vermektedir.

4) Bursiyer adayı Kişisel verilerinin işlenmesi hususunda rıza gösterip göstermemekte tamamen serbesttir. Ancak rıza gösterilmediği halde Bursiyerin Vakıf faaliyetlerinden – kişisel verilerinin Vakıfta bulunmaması nedeniyle – yeteri kadar yararlanamaması halinde Çamoluk Eğitim Vakfı herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.

Çamoluk Eğitim Vakfı 2020-2021 Burs Başvuruları

2020-2021 Eğitim Öğretim Dönemi Burs Başvuruları 1 Eylül 2020 – 30 Eylül 2020 Tarihleri Arasında Vakfın Resmi İnternet Sitesi Üzerinden Online Olarak Yapılacaktır.

İletişim Bilgileri: 0 216 443 17 60

E-Posta: [email protected]

Çamoluk Eğitim Vakfı 2020-2021 Burs Başvuru Koşulları

– Lisans, Yüksek Lisans, Doktora ve Kpss hazırlık öğrencileri burs almaya hak kazanabilir.

– Ön lisans, Açık öğretim ve Uzaktan eğitim öğrencilerine burs verilmemektedir.

– Burs başvuru formları üzerinden inceleme yapılacak ve Komisyon tarafından gerekli görülmesi halinde öğrenciler mülakata davet edilecektir. Çağrıldığı halde mülakata katılmayan öğrencilerin başvuruları geçersiz sayılacaktır.

– Aynı aile içinde birden fazla üniversite okuyan öğrenci var ise (iki yıllık olsa veya özel üniversitede %100 burslu olmasa bile) hepsinin ayrı ayrı burs başvurusunda bulunması zorunludur.

– Mülakat sonucunda burs almaya hak kazananlar, istenilen evrakı (öğrenci belgesi, fotoğraf, kimlik belgesi, banka IBAN no v.s.) ivedilikle Çamoluk Eğitim Vakfı genel merkezine ulaştırmak zorundadırlar.

– Burs almaya hak kazanan öğrencilerimizin ödemeleri banka hesaplarına yapılacaktır.

http://www.camolukegitimvakfi.org

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin